انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: گام اول
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

گام اول

صفحه‌ها: 1 2

موضوع‌ها

1. 31) چگونه بیماریم من بردارایی ام تاثیر گذاشت ایا من در امدم را از دست داده ام؟ و یا (3 پاسخ)
  2. 30)چگونه بیماری من بر شغل و حرفه و ارتقای شغلی ام تاثیر گذاشته است ؟ اگر بیماریم اشک (2 پاسخ)
  3. 29)چگونه بیماری من بر تحصیلات . گسترش مهارت هایم . و دیگر حیطه های شخص ام تاثیر گذاش (3 پاسخ)
  4. 28)ایا شهوت من باعث مختل کردن روابط ارزشمند من با شخص مورد نظر .چه مورد شهوت من بوده (2 پاسخ)
  5. 24) چند بار تلاشهای من برای ترک با شکست روبرو شد؟ وقتی شکست میخوردم چه اتفاقی می افتا (3 پاسخ)
  6. 21) آیا من کارهایی کرده ام که مرا متنفر و غرق در شرم می کرد؟ (2 پاسخ)
  7. 17) من چه کاری انجام داده ام که نمی خواستم انجام دهم؟ من با چه کسانی معاشرت کرده ام ک (2 پاسخ)
  8. 14) آیا من زمانهای طولانی پوچی را با تصاویر سکسی، رمان عاشقانه ویا رابطه ام در آن زما (2 پاسخ)
  9. 12) چه چیزی سرانجام مرا به SA آورد؟ آخرین اتفاقات چه بوده اند؟ (3 پاسخ)
  10. 10) آیا من به خود و دیگران از نظر فیزیکی، عاطفی و روحانی آزار رسانده ام؟ (3 پاسخ)
  11. 4) آیا تصویرسازی و خیالپردازی عاشقانه و جنسی، زمان زیادی از وقت مرا به خود اختصاص می (2 پاسخ)
  12. 5) آیا من به گونه ای لباس می پوشم که توجه دیگران را جلب کنم؟ (2 پاسخ)
  13. 3) چه زمانی استمناء را کشف کردم؟ آیا استمناء برای من اجباری و مکرر شد؟ (3 پاسخ)
  14. 32)ایا من رویدادها مهم را به خاطر شهوت کردن از دست داده ام ؟ ایا من رخدادها.سفرها و م (3 پاسخ)
  15. 1) اولین خاطره جنسی من چیست؟ آیا این رابطه جنسی اجباری ومنحرف بود؟ (6 پاسخ)
  16. دوستانی که نیاز به راهنمایی یا کمک دارند (1 پاسخ)
  17. 35) ایا من مبتلا به بیماری قابل اتقال از طریق سکس شده ام ؟ و یا انرا به شخص دیگری منت (2 پاسخ)
  18. 34) ایا من یا شریک جنسی ام دچار بارداری از پیش تعیین نشده شده ایم؟ ایا من بابت این ک (1 پاسخ)
  19. 33) چگونه بیماریم بر ابرو . حیثیت و منزلت اجتماعی ام تاثیر گذاشته است ؟ ایا من عاشق ک (1 پاسخ)
  20. 36) ایا من دستگیر شده ام ؟ ایا برای کارهایی که انجام داده ام ممکن بود دستگیر شوم ؟ ای (1 پاسخ)
صفحه‌ها: 1 2