انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: قدم اول (راهنمای کارکرد قدم)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

قدم اول (راهنمای کارکرد قدم)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

موضوع‌ها

1. 53-آیا هر زمان که فکر مصرف یا عمل از روی اعتیاد به من دست داده (10 پاسخ)
  2. 51-اگر کاملا تسلیم شوم زندگی من چگونه خواهد شد؟ (9 پاسخ)
  3. 50-آیا می توانم بهبودیم را بدون تسلیم کامل شروع کنم؟ (9 پاسخ)
  4. 49-آیا پذیرفته ام که بعد از مدت های طولانی پرهیز باز هم کنترلی نخواهم داشت؟ (10 پاسخ)
  5. 48-چه چیز مرا متقاعد می سازد که دیگر نمی توانم با موفقیت مصرف کنم؟ (8 پاسخ)
  6. 47-آیا از مفهوم تسلیم شدن می ترسم.از چه چیز آن؟ (7 پاسخ)
  7. 46-من هنوز به چه بهانه و دست آویز چسبیده ام؟ (8 پاسخ)
  8. 45-آیا فکر می کنم با مقداری زمان پاکی یا شرایط متفاوت زندگی قادر به کنترل مصرف خواهم (7 پاسخ)
  9. 44-آیا شرایطی وجود دارد که فکر کنم نمی توانم در حالی که پاک هستم با آن روبرو شوم اتفا (7 پاسخ)
  10. 43-آیا فکر می کنم می توانم هنوز با افرادی که در زمان مصرف می شناختم رفت و آمد کنم؟ آی (8 پاسخ)
  11. 42-آیا ابعاد کامل بیماریم را پذیرفته ام؟ (8 پاسخ)
  12. 41-آیا به خاطر تغییر احساساتم ویا اینکه احساسی را در خود سرکوب کنم مواد مصرف می کردم (8 پاسخ)
  13. 40-آیا من کج خلقی ویا رفتار خشمگینانه دارم و یا بر اساس احساساتم عکس العملی نشان میده (7 پاسخ)
  14. 39-آیا تا به حال به خاطر اعتیاد به کسی صدمه رسانده ام؟(توضیح دهید) (7 پاسخ)
  15. 38-آیا تاکنون وقتی در معرض یک خطر جدی قرار گرفته ام نسبت به آن بی تفاوت بوده ام یا ات (8 پاسخ)
  16. 37-آیا علایم هشدار دهنده در مورد بیماری خود یا فرزندانم را نادیده می گیرم و فکر می کن (9 پاسخ)
  17. 36-آیا افکار بحران زا را حفظ می کنم.ودر برابر هر موقعیتی عکس العمل از روی هراس وترس ن (5 پاسخ)
  18. 35-آیا هر اعتراضی را توهین تلقی می کنم؟ این مسئله چگونه بر روی زندگیم تاثیر گذاشته اس (9 پاسخ)
  19. 34-آیا به محض اینکه مسایل طبق نقشه پیش نمی رودبهم میریزم؟ این مسئله چگونه بر روی زندگ (7 پاسخ)
  20. 33-آیا مسولیت زندگی واعمالم را می پذیرم؟ آیا قادر هستم که مسیولیت های روزمره را بدون (7 پاسخ)
صفحه‌ها: 1 2 3 4