انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: قدم چهارم (راهنمای کارکردقدم)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

قدم چهارم (راهنمای کارکردقدم)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

موضوع‌ها

1. 46-· آیا در هیچیک از روابطم احساس قربانی بودن کرده ام ؟ ( مهم : هدف از این سؤال ای (2 پاسخ)
  2. 45-· تا چه حد احساسات دیگران را در روابطم در نظر می گیرم ؟ به اندازه احساس خودم ؟ (2 پاسخ)
  3. 44-· آیا تا به حال رابطه ای را از بین برده ام ، با این فکر که به هر حال از این راب (3 پاسخ)
  4. 43-· آیا برای ایجاد تعهد مشکل دارم ؟ توضیح دهید . (2 پاسخ)
  5. 42-· چگونهاز ایجاد صمیمیت با دوستان ، شرکاء ، همسران ، و خانواده خود اجتناب می کرد (2 پاسخ)
  6. 41-· در روابطم با خانواده ، آیا بعضی مواقع احساس می کنم که در یک چرخه معیوب و تکرا (2 پاسخ)
  7. 40-· به چه شکلهایی از روی اجبار خواستار برقراری رابطه ای شده ام ؟ (2 پاسخ)
  8. 39-· چگونه دوستیهای افلاطونی خود را فدا و قربانی روابط رومانتیک کرده ام ؟ (4 پاسخ)
  9. 36-· به خاطر ترسهایم ، چگونه خود را فریب داده ام یا به خودم کلک زده ام ؟ (2 پاسخ)
  10. 35-· نگاه کردن به ، یا افشاء شدن چه چیز ، بیشترین ترس را در من بوجود می آورد ؟ فکر (2 پاسخ)
  11. 34-· چگونه در برابر ترسهایم عکس العمل منفی و مخرب داشته ام ؟ (2 پاسخ)
  12. 33-· چه کارهایی برای پوشیده نگه داشتن ترسهایم انجام می دهم ؟ (2 پاسخ)
  13. 32-· از چه چیز یا چه کسی می ترسم ؟ چرا ؟ (2 پاسخ)
  14. 31-· رفتار من چگونه به افزوده شدن احساس گناه و خجالت در من کمک میکند ؟ (2 پاسخ)
  15. 30-· در آن شرایطی که من در آن نقش داشته ام ، انگیزه هایم چه بودند ، و یا چه اعتقاد (3 پاسخ)
  16. 29-· کدامیک از این شرایط بدون آن که من در بوجود آمدنش نقشی داشته باشم ، باعث احساس (2 پاسخ)
  17. 28-· درمورد چه کسی یا چه چیزی احساس گناه یا خجالت می کنم ؟ شرایطی که باعث به وجود (2 پاسخ)
  18. 27-· من با احساساتم وقتی که آن را شناسایی می کنم ، چگونه رفتار می کنم و در مورد آن (2 پاسخ)
  19. 26-· چه انگیزه ها و یا چه اعتقاداتی داشتم که باعث می شدند من در آن شرایط ، بدانگون (2 پاسخ)
  20. 25-· چه کسی یا چه چیزی احساسی را در من برمی انگیخت ؟ آن احساسات چه بودند ؟ در چه م (2 پاسخ)
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5