انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: قدم چهارم (راهنمای کارکردقدم)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

قدم چهارم (راهنمای کارکردقدم)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

موضوع‌ها

1. 24-· از چه ابزارهایی جهت انکار احساسات واقعی خود استفاده می کردم ؟ (3 پاسخ)
  2. 23-· چرا سعی می نمودم که احساسات خود را سرکوب و خفه کنم ؟ (5 پاسخ)
  3. 22-· برای احساس کردن مجدد چه احساسی ، بیشترین مشکل را دارم ؟ (2 پاسخ)
  4. 21-· احساسات شخصی خود را چگونه شناسایی می کنم ؟ (4 پاسخ)
  5. 20-· در رنجشهایم ، چه طرح ، زمینه ، یا ریشه ای را می بینیم که بارها تکرار شده ؟ (3 پاسخ)
  6. 19-· رنجشهای من چگونه بر روی روابطم با خود ، دیگران و نیروی برتر تأثیر گذاشته ؟ (3 پاسخ)
  7. 18-· آیا از نگاه به نقش خود در شرایطی که باعث بوجود آمدن رنجش شده ، می ترسم ؟ چرا (2 پاسخ)
  8. 17-رفتارهای من چگونه به افزایش رنجش هایم کمک کرد؟ (2 پاسخ)
  9. 16-چگونه عدم توانایی یا عدم تمایل من برای تجربه کردن بعضی از احساس ها باعث به وجود آم (2 پاسخ)
  10. 15-· ناصادقی من چگونه به شدت این رنجشها افزوده است ؟ (3 پاسخ)
  11. 14-· انگیزه ها و اعتقاداتی که باعث شد تا من در آن شرایط به این شکل عمل کنم ، چه بو (2 پاسخ)
  12. 13-· از چه سازمانهایی ( مدرسه ، دولتی ، مذهبی ، اصلاحی ، مدنی ) رنجش دارم ؟ ( توضی (2 پاسخ)
  13. 12-· از چه کسانی رنجش دارم ؟ ( توضیح دهید چه اتفاقی یا شرایطی باعث این رنجش شد ) (3 پاسخ)
  14. 11-· تصمیم به کار کردن قدم چهارم به چه شکلی نشانگر شهامت اعتماد ، ایمان ، صداقت و (3 پاسخ)
  15. 10-· چه ارزشها و اصولی برای من مهم هستند ؟ (5 پاسخ)
  16. 9-· آیا تفکر درباره توقعات جامعه مرا آزار می دهد و می ترسم که نتوانم هیچوقت خود را (2 پاسخ)
  17. 8-· آیا لغت (( اخلاقی )) مرا آزار می دهد ؟ چرا ؟ (2 پاسخ)
  18. 7-· آیا با راهنمایم کار می کنم و با دیگر معتادان صحبت می کنم ؟ چه اقدامات دیگری ان (2 پاسخ)
  19. 6-· برای من جستجوگر و بی باک چه مفهومی دارد ؟ (4 پاسخ)
  20. 5-· آیا از کار کردن این قدم می ترسم ؟ ترس من از چیست ؟ (4 پاسخ)
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5