انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: قدم چهارم (راهنمای کارکردقدم)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

قدم چهارم (راهنمای کارکردقدم)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

موضوع‌ها

1. 37-· چه تضادهایی در شخصیت من ، حفظ دوستی یا یک رابطه رومانتیک را برای من مشکل می س (7 پاسخ)
  2. 38-· ترس از آزارشدن یا صدمه خوردن ، چگونه بر روی دوستیها و روابط رومانتیک من اثر گ (4 پاسخ)
  3. 85-· آیا در این ترازنامه موردی وجود دارد که حقیقت نباشد یا داستانی غیر واقعی وجود (3 پاسخ)
  4. 84-· آیا اسراری وجود دارد که هنوز درباره آن ننوشته باشم ؟ آنها چه هستند ؟ (6 پاسخ)
  5. 83-· چگونه شکر گزاری خود را برای بهبودیم نشان می دهم ؟ (5 پاسخ)
  6. 82-· ارزش های مورد قبول من چه می باشند ؟ خود را در زندگی به کدامیک متعهد می بینم ، (5 پاسخ)
  7. 81-· به کدامیک از اهدافم دست پیدا کرده ام ؟ آیا هدفهای دیگری دارم که بدنبال تحقق آ (3 پاسخ)
  8. 80-· رابطه من با راهنمایم بر چه اساسی است ؟ چگونه این رابطه مثبت به دیگر روابطم تع (3 پاسخ)
  9. 79-ایمان و اعتقاد من به نیروی برتر چگونه رشد کرده است؟ (5 پاسخ)
  10. 78-· چه اصل روحانی را در زندگی تمرین می کنم ؟ این کار چگونه زندگی مرا تغییر داه اس (7 پاسخ)
  11. 77-· چگونه برای خود و دیگران اهمیت قائل می شوم ؟ (6 پاسخ)
  12. 76-· من چه نکات مثبت یا کیفیت هایی دارم که خودم آنها را می پسندم ؟ که دیگران انها (2 پاسخ)
  13. 75-· آیا به نیروی برتر خود اعتماد می کنم تا در زندگی من کار کند و ابزاری را که به (3 پاسخ)
  14. 74-· آیا قربانی خود را سرزنش می کردم تا رفتار خود را توجیه کنم ؟ توضیح دهید . (3 پاسخ)
  15. 73-· افکار و احساسی که درست قبل از خسارت زدن به کسی داشتم چه بوده اند ؟ (3 پاسخ)
  16. 72-· آیا هرگز از دیگران سوءاستفاده کرده ام ؟ از چه کسی و چگونه ؟ (3 پاسخ)
  17. 71-· اگر بخاطر سوء استفاده ای که در دوران کودکی از من شده ، در طول عمرم احساس قربا (3 پاسخ)
  18. 70-· ایا مورد سوئ استفاده قرار گرفتن بر روی روابط من با دیگران تأثیر گذاشته ؟ چگون (3 پاسخ)
  19. 69-· آیا هرگز مورد سوئاستفاده قرار گرفته ایم ؟ توسط چه کسی ؟ چه احساسی در این رابط (3 پاسخ)
  20. 68-· یک رابطه سالم را از نظر خودتان تعریف کنید ؟ (4 پاسخ)
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5