انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: قدم پنجم (راهنمای کارکردقدم)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

قدم پنجم (راهنمای کارکردقدم)

صفحه‌ها: 1 2

موضوع‌ها

1. 18· چگونه تمرین اصل روحانی شهامت در این قدم ، بر روی کل بهبودی من تأثیر خواهد گذاش (6 پاسخ)
  2. 11· آیا تمایل دارم تا به شخصی که قرار است قدم پنج مرا گوش کند ، اعتماد کنم ؟ (6 پاسخ)
  3. 28· تا چه اندازه توانسته ام عشق و محبت ام را نسبت به دیگران و خودم توسعه دهم ؟ (4 پاسخ)
  4. 27· از طریق کارکرد این قدم نظر من چگونه در رابطه با خودم تغییر کرده است ؟ (4 پاسخ)
  5. 26· در نتیجه کارکرد قدم پنج رابطه من با راهنمایم چگونه تغییر کرده است ؟ (3 پاسخ)
  6. 25· توسط کارکرد قدم پنج ، رابطه ما با نیروی برترم چگونه تغییر کرده است ؟ (3 پاسخ)
  7. 24· کارکرد قدم پنج چگونه فروتنی و خویشتن پذیری مرا افزایش داده ؟ (2 پاسخ)
  8. 23· چگونه در میان گذاشت ترازنامه با راهنما ، تعهد مرا نسبت به برنامه جلسات معتادان (5 پاسخ)
  9. 22· تمرین اصل روحانی صداقت با خود چگونه به من کمک می کند تا خود را بپذیرم ؟ (4 پاسخ)
  10. 21· نگاه واقع بینانه به خود ، چه ارتباطی با فروتنی دارد ؟ (5 پاسخ)
  11. 20· درگذشته چگونه از صداقت با خود اجتناب می کردم ؟ امروز برای تمرین صداقت چه کارها (5 پاسخ)
  12. 19· آیا زمان و مکانی برای کارکردن قدم پنج انتخاب کرده ام ؟ کی و کجا ؟ (5 پاسخ)
  13. 17· راههایی که از آن طریق می توانم شهامت لازم برای کارکرد این قدم را پیدا کنم چه م (5 پاسخ)
  14. 16· آیا باور دارم که کار کردن قدم پنج باعث بهتر شدن زندگی من می شود ؟ چگونه ؟ (6 پاسخ)
  15. 15· چرا نیاز است که من حتماً به چگونگی دقیق خطاهایم ، به جای خود خطا اقرار کنم / (6 پاسخ)
  16. 14· چگونگی دقیق خطاهایمان به چه شکل از اعمال من متفاوت است / (7 پاسخ)
  17. 13· کارکرد قدم پنج چگونه به من کمک می کند تا راههای جدیدی برای ایجاد و توسعه روابط (4 پاسخ)
  18. 12· از آن شخص(راهنما) چه انتظاری دارم ؟ (5 پاسخ)
  19. 10· این مشخصات او چگونه به من کمک می کند تا بهتر و مؤثرتر اقرار کنم ؟ (3 پاسخ)
  20. 9· کسی که قدم پنج مرا گوش می کند چه مشخصاتی دارد که مرا جلب می کند ؟ (6 پاسخ)
صفحه‌ها: 1 2