انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: قدم ششم (راهنمای کارکردقدم)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

قدم ششم (راهنمای کارکردقدم)

صفحه‌ها: 1 2

موضوع‌ها

1. 23· دوست دارم از کیفیتهایی که آرزوی دست یافتن با آنها را دارم چگونه استفاده کن (3 پاسخ)
  2. 22· آیا امروز خود را پذیرفته ام ؟ چه چیز در مورد خود را دوست دارم ؟ از زمانی که ای (4 پاسخ)
  3. 21 چگونه از طریق کارکرد این قدم در حال افزایش اعتماد خود به نیروی برتر به آنگونه که (2 پاسخ)
  4. 20· تا چه اندازه ترس اینکه با کارکرد این قدم تبدیل به چه نوع انسانی خواهم شد ، هنو (3 پاسخ)
  5. 19· امروز چه کاری انجام داده ام که نشانگر تمایل من است ؟ (4 پاسخ)
  6. 18· آیا تمایل دارم تا کنون ، کلیه نواقص شخصیتی من برطرف شوند ؟ اگر نه ، چرا ؟ (4 پاسخ)
  7. 17· از طریق کارکردن پنج قدم اول ، من پشتکار خود را بهبودی نشان داده ام ، این پشتکا (5 پاسخ)
  8. 15· زندگی من بدون اینگونه رفتارها به چه شکل خواهد بود ؟ به جای آن کدامیک از اصول ر (3 پاسخ)
  9. 14· چه احساساتی در رابطه با این نواقص خود تجربه می کنم ؟ آیا سعی می کنم که بعضی اح (3 پاسخ)
  10. 13· وقتی از روی این نواقص عمل می کنم ، چه تأثیر بر روی خود و دیگران می گذارم ؟ (7 پاسخ)
  11. 12· به چه راه هایی از روی این نواقص عمل می کنم ؟ (6 پاسخ)
  12. 10· چه اعمالی می توانم انجام دهم که نشان دهنده آمادگی کامل من باشد ؟ (4 پاسخ)
  13. 9· تسلیم من در این قدم چگونه عمیق تر می شود ؟ (5 پاسخ)
  14. 8· من چگونه اعتماد خودم را به نیری برتر به انگونه که او را درک می کنم از طریق کارک (5 پاسخ)
  15. 7· تفاوت بین اینکه کاملاً آماده باشم تا خداوند نواقص شخصیتی من را برطرف کند ، با ا (4 پاسخ)
  16. 5· آیا نواقصی دارم که فکر می کنم ، امکان ندارد که برطرف شود ؟ آنها چه هستند ؟ چرا (6 پاسخ)
  17. 4-· آیا هنوز به فرآیند بهبودی اعتقاد دارم ؟ آیا اعتقاد دارم که می توانم تغییر کنم (6 پاسخ)
  18. 3-فکر میکنم چه چیزهایی در من برطرف خواهند شد؟ (5 پاسخ)
  19. 2-ایا میترسم اگر نواقص در من برطرف نشوند به شخصی که دوست ندارم تبدیل شوم؟ (4 پاسخ)
  20. 1-ایا چیز هایی در من هستند که انها را دوست دارم اما ممکن است جزو نواقص شخصیتی باشند؟ (6 پاسخ)
صفحه‌ها: 1 2