انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: قدم هفتم (راهنمای کارکردقدم)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

قدم هفتم (راهنمای کارکردقدم)

صفحه‌ها: 1 2

موضوعات مهم

1. کتابخوانی قدم هفتم (2 پاسخ)

موضوع‌ها

1. 21· چرا قدم هفتم احساس آرامش را پرورش می دهد ؟ (6 پاسخ)
  2. 20· کدام یک از کمبودهای من در زندگی برطرف شده اند یا از قدرتشان کاسته شده ؟ (6 پاسخ)
  3. 19· آیا مواقعی بوده که بتوانیم از عمل از روی نواقص خود اجتناب کنم و به جای آن یک ا (5 پاسخ)
  4. 18· آیا حس تناسب وتعادل من ،اخیراً بهم خورده است ؟ آیا خود را تواناتر و زرنگتر از (5 پاسخ)
  5. 17· آیا از اینکه کمبودهای من بلافاصله بعد از درخواستم برطرف نشده اند دچار بی حوصلگ (5 پاسخ)
  6. 16· آیا باور دارم که فقط نیروی برتر می تواند کمبودهای مرا برطرف کند؟ یا سعی کرده ا (5 پاسخ)
  7. 15· اخیراًچه فرصت هایی جهت رشد برای من بوجود آمده اند ؟ ار آنها چگونه بهره بردم ؟ (4 پاسخ)
  8. 14· چگونه ایمان من به خداوند که او را درک می کنم در نتیجه کارکرد این قدم قویتر می (4 پاسخ)
  9. 13· آیا باور دارم که نیروی برتر من کمبودهای مرا بطرف می کند با مرا از شر اینکه به (4 پاسخ)
  10. 12-تسلیم من چگونه عمیق تر شده است؟ (5 پاسخ)
  11. 11· آیا عجز خود را در برابر کمبودهایم در کنار عچزم در برابر اعتیاد پذیرفته ام ؟ تو (5 پاسخ)
  12. 10· درمورد اینکه یک نیروی برتر ا ز من مراقبت می کند ، و بر زندگی من اثر می گذارد ، (5 پاسخ)
  13. 9· منافع اینکه اجازه دهم خداوند در زندگی من کار کند ، چیست ؟ (5 پاسخ)
  14. 8· اصل روحانی تسلیم را چگونه می توان برای از سرراه خداوند کنار رفتن به کار بست ، ت (4 پاسخ)
  15. 7· آیا معتادان در حال بهبود دیگری ، می توانند به من کمک کنند تا راهی مناسب برای در (5 پاسخ)
  16. 6· من چگونه از خداوند به آنگونه که او را درک می کنم ، درخواست خواهم کرد کمبودهای م (5 پاسخ)
  17. 5· کارکرد قدمهای قبلی ، چگونه به من کمک کرد تا برای انجام قدم هفت آماده شوم ؟ (4 پاسخ)
  18. 4· درک من از نیروی برتر ، چگونه در قدمهای قبلی رشد کرده ؟ رابطه من چگونه با نیروی (5 پاسخ)
  19. 3· چگونه آگاهی از فروتنی خودم ، به من در کارکرد این قدم کمک می کند ؟ (5 پاسخ)
  20. 2· فروتنی چگونه بر بهبودی من تأثیر گذاشته ؟ (5 پاسخ)
صفحه‌ها: 1 2