انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: قدم هشتم (راهنمای کارکردقدم)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

قدم هشتم (راهنمای کارکردقدم)

موضوع‌ها

1. 18· آیا احساس همدلی و ملاطفت برای دیگران دارم ؟ توضیح دهید . (4 پاسخ)
  2. 17· آیا احساس وصل بودن یا مربوط بودن به دیگران می کنم ؟ توضیح دهید . (3 پاسخ)
  3. 16· در مورد دعا کردن برای پیدا کردن تمایل چه احساسی دارم ؟ (3 پاسخ)
  4. 15· چه اقداماتی جهت افزایش تمایل خود انجام داده ام ؟ (3 پاسخ)
  5. 14· آیا اسمی هست که من هنوز به فهرست خود اضافه نکرده باشم ؟ آیا تمایل دارم که (3 پاسخ)
  6. 13· چند مثال از شهامتی که در قدمهای قبلی تجربه کرده اید را بنویسید ؟ چگونه از آن ت (4 پاسخ)
  7. 12· چند مثال از صداقتی که در قدمهای قبلی تجربه کرده اید را بنویسید ؟ چگونه از (3 پاسخ)
  8. 11· تشخیص چگونگی دقیق خطاهایمان ، به چه شکل در قدم هشتم برای ما ارزشمند است ؟ (4 پاسخ)
  9. 10· آیا به کسی جبران خسارت بدهکار هستم ، که او نیز به من صدمه زده باشد ؟ چه اق (3 پاسخ)
  10. 9· آیا خسارت مالی به کسی زده ام که نخواهم آن را جبران کنم ؟ اگر این خسارت را ج (4 پاسخ)
  11. 8· چرا تغییر رفتار تنها ، برای جبران خسارتی که زده ام ، کافی نخواهد بود ؟ (6 پاسخ)
  12. 7· چرا عذرخواهی تنها ، برای جبران خسارتی که زده ام ، کافی نخواهد بود ؟ (4 پاسخ)
  13. 6· فهرست افرادی را که به آنها خسارت زده اید با ذکر نوع و طریق خسارت بنویسید . (3 پاسخ)
  14. 5· آیا کسی هست که من به او جبران خسارت بدهکار باشم ولی او تهدیدی برای سلامت یا (4 پاسخ)
  15. 4· آیا می توانم در حال حاضر از این رنجش ها رها شوم ؟ اگر نه آیا تمایل دارم که به (3 پاسخ)
  16. 3· فهرست رنجش هایی که بر سر راه تمایل شما جهت جبران خسارت وجود دارند را بنویسید . (4 پاسخ)
  17. 2· آیا نیاز به تأمل و مشورت با راهنمای خود را قبل از آغاز جبران خسارت ، تشخیص (5 پاسخ)
  18. 1· آیا به هیچ شکلی در کارکرد قدم هشتم مردد هستسم چرا؟ (5 پاسخ)