انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: قدم نهم (راهنمای کارکردقدم)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

قدم نهم (راهنمای کارکردقدم)

صفحه‌ها: 1 2

موضوع‌ها

1. 28· احساس من هنگام جبران خسارت چه بوده است ؟ چه چیزهایی آموختم ؟ (3 پاسخ)
  2. 27· من خود را برای چه چیزهایی بخشیده ام ؟ (4 پاسخ)
  3. 26· تمرین اصل روحانی بخشش برای من چه منافعی دارد ؟ چند مثال در موردشرا (3 پاسخ)
  4. 25· من چگونه به دیگران خدمت می کنم و از خود مایه می گذارم . (4 پاسخ)
  5. 24· چه تجربیاتی باعث شد تاخساراتی که زده ام برای من واضحتر شوند ؟ این (3 پاسخ)
  6. 23· آیا مسئولیت خسارتی که زده ام و مسئولیت جبران آنها را پذیرفته ام ؟ (4 پاسخ)
  7. 22· طرحها و برنامه های عاجل و آنی من برای جبران خسارت از خودم چه می با (3 پاسخ)
  8. 21· آیا جبران خسارتی دارم که جهت ادامه آن مشکل پیدا کرده باشم ؟ چه کا (2 پاسخ)
  9. 20· آیا همه آنها را بخشیده ام ، کدامیک را هنوز نبخشیده ام ؟ آیا همه را (3 پاسخ)
  10. 19· آیا جبران خسارت به کسانی که آنها هم به من صدمه زده اند ، بدهکار هس (2 پاسخ)
  11. 18· چه اقداماتی جهت آماده شدن خود انجام داده ام ؟ (4 پاسخ)
  12. 17· آیا از لحاظ روحانی آماده انجام جبران خسارتهای مشکل و روبرو شدن با (3 پاسخ)
  13. 16· کدام یک از رفتارهای من نیاز به اصلاح وجبران دارد ؟ (4 پاسخ)
  14. 15· ایا جبران خسارت به شخصی که فوت کرده بدهکار هستم ؟ چه چیز خاصی در م (4 پاسخ)
  15. 14· ایا جبران خساراتی بدهکار هستم که انجام آن پیامدهای جدی داشته باشد (4 پاسخ)
  16. 13· کدامیک از موارد در فهرست قدم هشتم من ، طبق مثالهای فوق پیچیده هستند ؟ آن موارد (3 پاسخ)
  17. 12· چگونه می توانم از معتادان در حال بهبودی دیگر ، راهنمایم ، و نیروی برترم به عنوا (5 پاسخ)
  18. 11· چرا مهم نیست که عکس العمل طرف مقابل به جبران خسارت من چه باشد ؟ این مسئله چه را (5 پاسخ)
  19. 10· چه ترسها و توقعات دیگری در مورد جبران خسارت دارم ؟ (4 پاسخ)
  20. 9· خسارت مالی چطور ؟ آیا ایمان دارم که خداوند به آنگونه که او را درک می کنم مطمئناً (4 پاسخ)
صفحه‌ها: 1 2