انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: قدم اول نارانان (جدید)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

قدم اول نارانان (جدید)

صفحه‌ها: 1 2

موضوع‌ها

1. 37-آیا به عنوان یک حقیقت پذیرفته ام که در زندگیم شرایطی وجود دارد که هیچ کنترلی روی آ (0 پاسخ)
  2. 38-آیا درک می کنم که اعتیاد یک بیماریست و درمان شدنی نیست؟ (0 پاسخ)
  3. 39-آیا سعی میکنم برنامه ی معتاد را به جای برنامه خودم کار کنم ؟ توضیح دهید؟ (0 پاسخ)
  4. 40-از چه راه هایی برای معتاد احساس ترحم و یا دلسوزی می کنم؟ (0 پاسخ)
  5. 41-تمرین پذیرش در تمام امور زندگیم ، چگونه می تواند جهت رسیدن به راه بهتر زندگی ، موث (0 پاسخ)
  6. 55-آیا در هر حال ، آسایش روحی من به رفتار فرد دیگری بستگی دارد؟ (1 پاسخ)
  7. 47-چه کاری میتوانم انجام دهم تا خودم را همین طور که هستم بپذیرم؟ (1 پاسخ)
  8. 45-آیا آماده هستم که از تنبیه خودم برای شکست های گذشته دست بردارم و دوباره از نوشروع (1 پاسخ)
  9. 42-چگونه می توانم به عزیزانم اجازه دهم تا آنها هم مثل من مسیر زندگی خودشان را پیدا ک (1 پاسخ)
  10. 43-این جمله " اگر چیزی تغییر نکند، هیچ چیز عوض نخواهد شد" برای من چه معنایی دارد؟ (1 پاسخ)
  11. 46-آیا میتوانم خودم را همین طور که هستم بپذیرم؟ (0 پاسخ)
  12. 48-وقتی فهمیدم اعتیاد یک بیماریست ، چه احساسی داشتم؟ (0 پاسخ)
  13. 51-اگر بتوانم بپذیرم که اعتیاد یک بیماریست، نحوه احساس و واکنش من نسبت به معتاد زندگی (0 پاسخ)
  14. 52-پذیرش این حقیقت چگونه دیدگاه مرا در مورد اعتیاد تغییر داده است؟ (0 پاسخ)
  15. 54-آیا معنای قطع وابستگی این است که دیگر مراقبت نکنم؟ (0 پاسخ)
  16. 58-آیا فعالیت هایی هست که برایم جالب باشد و بتواند در قطع وابستگی به من کمک کند، آنها (0 پاسخ)
  17. 59-آیا آماده هستم که حد و مرزهایی بگذارم، آیا حاضرم و میتوانم آنها را اجرا کنم؟ (0 پاسخ)
  18. 60-آیا یاد گرفتم که حد و مرزهایم را به دلایل صحیح بگذارم ؟ نه برای هل دادن معتاد به د (0 پاسخ)
  19. 61-اگر لازم باشد حد و مرزی تغییر کند، میتوانم انعطاف پذیر باشم؟ (0 پاسخ)
صفحه‌ها: 1 2