انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: قدم اول نارانان (جدید)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

قدم اول نارانان (جدید)

صفحه‌ها: 1 2

موضوع‌ها

1. 56-چه چیز باعث میشود احساس کنم گیر افتاده و فریب خورده ام و برای قطع وابستگی ناتوانم؟ (2 پاسخ)
  2. 50-به عنوان کسی که یک یک معتاد را دوست دارد، لازم است چه چیزهایی درباره اعتیاد بدانم؟ (2 پاسخ)
  3. 57-قطع وابستگی به معنای رها شدن از ترس، از نیاز به کنترل و همچنین رها شدن از تلاش افر (1 پاسخ)
  4. 53-وابستگی با عشق چه تفاوتی با قطع وابستگی با عشق دارد؟ (3 پاسخ)
  5. 28-آیا میتوانم بپذیرم که احتمالا زندگیم غیر قابل اداره بوده؟ (1 پاسخ)
  6. 27-کدام یک از این احساسات یا رفتارها در من مشخص تر است ؟ چرا؟ (1 پاسخ)
  7. 26-آیا فکر میکنم که احساسات یا رفتارهای زیر ، نشان دهنده یک زندگی غیر قابل اراده است؟ (1 پاسخ)
  8. 44-از چه راه هایی متوجه می شوم که توقع کامل بودن از خودم یا دیگران ، غیر واقعی است ؟ (1 پاسخ)
  9. 33-آیا نیاز شدیدی به کنترل کردن دارم؟ در مورد زندگی شخصی ام؟ در مورد زندگی دیگران؟ (1 پاسخ)
  10. 49-آیا میتوانم بپذیرم که اعتیاد یک بیماریست، اگر نه ، چرا؟ (1 پاسخ)
  11. 25-اعتیاد یکی از اعضای خانواده یا یک دوست ، چگونه زندگی مرا تغییر داده است؟ (1 پاسخ)
  12. 23-آیا از نظر سلامتی مشکل دارم؟ (1 پاسخ)
  13. 24-آخرین باری که تفریح کردم ، چه زمانی بود؟ (1 پاسخ)
  14. 32-آیا در برابر کارهای دیگران احساس مسئولیت میکنم؟ (1 پاسخ)
  15. 29-با توجه به غیر قابل اداره بودن زندگیم ، انکار، چگونه در قسمتی از زندگیم نقش داشته (0 پاسخ)
  16. 30-آیا احساس میکنم من مسئول اعتیاد عزیزم هستم و یا دیگران را مقصر میدانم؟ (0 پاسخ)
  17. 31-به خاطر این احساسات ، برای کمک یاحمایت ناسالم از معتاد ، معمولا چه کاری انجام میده (0 پاسخ)
  18. 34-اگر رها کنم ، میترسم چه اتفاقی بیفتد؟ (0 پاسخ)
  19. 35-آیا به دیگران و یا شرایط محیط اجازه می دهم زندگی مرا کنترل کنند؟ (0 پاسخ)
  20. 36-این کار چطور جلو مراقبت کردن از خودم را می گیرد؟ (0 پاسخ)
صفحه‌ها: 1 2