انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 15· اخیراًچه فرصت هایی جهت رشد برای من بوجود آمده اند ؟ ار آنها چگونه بهره بردم ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· اخیراًچه فرصت هایی جهت رشد برای من بوجود آمده اند ؟ ار آنها چگونه بهره بردم ؟
کاملا شخصی
گرفتن رهجو و خدمت کردن ادامه و تداوم کارکرد قدمها اینکه بیشتر به خودم توجه میکنم و به خودم سخت نمیگیرم و خودم را جدی نمیگیرم کتاب و نشریات نگاه میکنم به سینما میروم به جلسات میروم روابط عشقی جدیدی را آغاز کرده ام
زمان بزرگترین سرمایه است ،باید زمان و فرصت را به درستی مدیریت کنیم .و برای تغییر هیچ فرصتی را از دست ندهیم .
بیشتر به خودم اهمیت می دهم تا کنترل دیگران و قضاوت در باره رفتار آن ها .خودم را دوست و به خودم احترام می گذارم تا بتوان دیگران دوست داشته باشم . رهجو دارم به جلسات می روم تا فراموش نکنم از کجا آمده ام . با کار کردن و انتقال قدم سعی در رشد روحانی و معنوی وکمک به خودم را دارم تا بهتر رشد و بهره ببرم
15_درمحیط کاروخانواده مورداعتماد واقع شده ام وطرف مشورت قرارمیگیرم واین باعث شده روابط خانوادگی کاری و اجتماعی بهتری پیداکنم واحساس بودن واحساس شادی داشته باشم.فرصت کاری خوبی پیداکرده ام که درحال بررسی شرایط وامکاناتم هستم روابطم خیلی خوب شده وبیشترکارهای نیمه تمامم راتمام کرده ام وروابط جنسی ام را هم درحدقابل قبولی اصلاح کرده ام درانجمن هم قدمهاوسنتهارادارم انتقال میدم وپیشنهادخدمت را حال چه پنل، چه گرداننده وچه خوشامدگو رابه هیچ عنوان رد نمیکنم وباعشق وصادقانه خدمت هایم راانجام میدهم هم حال خودم بهترمیشودوهم تجربیاتم رادرخدمت گروه قرارمیدهم.صحبت باتازه وارد که باعث میشودروز اولم رافراموش نکنم ودرمسیرم ثابت قدمترباشم فروتن شده ام وتسلیم زیباتری پیداکرده ام رابطه بهتری باخداوندپیداکرده ام وجدیدترین فرصتم جهت رشدم دربهبودی شروع به کارکردن صادقانه قدم هفتم است که روندباورهایم راقویترمیکند ومرادرمسیر بهبودی درحرکتی روبه جلو امیدوارتر نگه میدارد.
نشانه های خداوند را درجهت تغییرو رشدم هر روز میبینم وسعی میکنم باکمک ویاری اصول از موقعیتهایم بامشورت باراهنمایم بهترین وسالمترین استفاده را داشته باشم.?