انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: نمونه اعلام پاکی غلط را برایمان بنویسید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

1 امیر هستم معتاد 1009 روز
2 علی هستم سوپر معتاد تشویقش برای راهنمام اگه فردا نزنم میشه 3 سال و 10 روز
3 رضا هستم معتاد فقط برای امروز هر روز بهتر از دیروز 2 سال و 10 روز
4 ارش هستم معتاد 10 ماه مونده به 7 سال
اعلام پاکی میبایست ساده و بدور از جملات من در اوردی باشد لطفا از تجربیاتتان برایمان بنویسید
شکر از خدای مهربون، فقط برای امروز. وحید خدا رو شکر میکنم شدم معتاد یه روز یه روز
دانیالم معتاد حرکت از نو 38 روزBig Grin
...............هستم پاکی مواد 800 روز پاکی سیگار 300 روز پاکی چیپس و پفک 2 روز Big Grin
مهدی هستم معتاد 20 روز مک بدون یه پک

با سلام و شببخیر شکر خدا مهدی هستم معتاد با کمک راهنما و انجمن و دوستان بهبودی 2 سالو 2 ماه و 2 روز و 2 ساعت و......
با نام یاد خدا شروعی دوباره73

شکر خدا سلمانم معتاد 13
Heart
علی هستم معتاد 3روز نزنم میشم چهار روز
علي شد معتاد یکروزو سه ماه و چهار سال
علي معتاد پاکیم شد فلان قدر دست قشنگرو بزنید برا خدا

به نظر من طریقه صحیح اعلام پاکی به این صورت هستش که
من از تشویش اذهان عمومی دوری بکنم
به صورت ساده اعلام بکنم که یک تازه وارد که از در میاد داخل متوجه اعلام پاکی من بشه

با اعلام کردن من سوال در ذهن گروه ایجاد نشه
به صورت کوتاه مختصر و باشه

در اخر یه چیزی نگم حتی خودمم متوجه نشم چی گفتم
بنظر من اعلام صحیح پاکی یه جور احترام به خودم وشنونده س ویه پیام پر جاذبه س برا یه تازه وارد.من برای پیشبرد پاکی دقایق پر وسوسه همراه با دردرابدوش کشیده وبرای آن زحمت کشیدم پس برایم قابل احترام و دارای ارزش روحانی ومعنویست و همیشه سعی میکنم باشکر گذاری از خدا ازآن یاد کرده واعلام پاکی کنم...
به نظرمن اعلام پاکی ساده بهترین تاثیرراروی تازه وارد میزاره
یعقوب معتاداگه نزنم چندروز دیگه میشم 9سال این کاملا داره پیام منفی میده که احتمال لغزش من میرسونه
Heart
سلام.محمدحسین معتاد.ماتاریخاعلام پاکیمان رابرعکس میگوییم7سال یکماه بیست وششروز غلطه بایدمثل نوشتن تاریخ ازراست به چ÷ بخوانیم بیست شش روز ویکماه  وهفت سال

صفحه‌ها: 1 2