انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 15· چه اقداماتی جهت افزایش تمایل خود انجام داده ام ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· چه اقداماتی جهت افزایش تمایل خود انجام داده ام ؟
برای کلیه قدمهایی که به هر دلیلی من دوست ندارم کار کنم میباید برای افزایش تکایل دعا کنم و تجربه بگیرم

در کتاب چگونگی عملکرد امده است که در قدم هشتم ما می خواهیم برای جبران خسارت تمایل پیدا کنیم وهر انچه را که می توانیم برای بدست اوردن این تمایل انجام می دهیم مخصوصا ما از خداوند درخواست می کنیم تا به کمک کند که برای جبران نمودن تمایل پیدا کنیم
15_شک وتردید ودودلی وترس را باکمک خداوند ازخود دورکرده ام مروری به قدمهای قبلی خصوصأ4و5ودیدن عملکرد مثبت آنهاوقتی که پا روی خودمحوری هایم گذاشتم وهمدل شدم با دیگران وآرامشی که پیداکردم وادامه دادن به تهیه فهرستم حتی بااجباروبرخلاف میلم. این لیست خودش به تنهایی تاموقعی که دارم مینویسم وباز است باعث میشودتا اززدن خسارت جدید جلوگیری کند. مشورت باراهنماواعضاءقدیمی درافزایش تمایلمان سهم بسزایی دارد.رویاپردازی میکنم که به چه رهایی زیبایی خواهم رسیدوبا دیدن قابلیت های خودم درجبران خسارت ،تمایلم رابرای افزایش تمایل ،بیشترمیکند.باشکرگزاری بابت کارکردن قدم 8 ودعاکردن وکمک خواست ازخداوندبابت بازشدن دریچه افکار وافزایش تمایلم ،وبافکرکردن به لذت ناشی از جبران خسارت کردن هایم وآن لحظه را درفکرخودمجسم میکنم وتمایلم بیشترمیشود.
بااستفاده از اصول روحانی شهامت وصداقت ،درنوشتن اسامی، ولیست کردن مواردی که مانع نوشتن نام افراد وخسارت زده شده میباشند ومرابیشتر دراجباربه مصرف انکاربیماری قرار میدهندوگفتگو واستفاده ازتجربیات دوستان قدیمی وهمدردانی که این قدم راکارکرده واین راه را رفته اند.?