انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: سوال هشتم قدم اول
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
Heart
8)مفهوم جنون از نظر شما چیست؟

جنون يعني اينكه من بدانم ماده اي برايم سم است ولي نتوانم جلوي خودم رو بگيرم واز ان استفاده كنم.هميشه جنون من به عقلم مي چريد من سلامت عقل ندارم و جنونم بر عقلم غلبه می کند.برای من هيچ دليلي وجود نداشت كه اين قدر پرخوري كنم ولي مشكل اين جا بود كه نمي توانستم جلوي خودم رو بگيرم وبه هر بهانه اي شروع مي كردم به پرخوري.جنون يك عمل نيست وپرخوري هم جنون نيست جنون ان فكري است كه قبل از پرخوري مي ايد سراغ من وبه من مي گويد اشكال نداردهر چقدر دلت مي خواهد بخوروان فكر خراب جنون است پس جنون ربطي به عمل نداره من به واسطه جنون فكري قابليت تشخيص اينكه روي اجاق داغ نبايد دست گذاشت را از دست داده بودم ومي گفتم اين دفعه ديگر دستم نمي سوزد نگاه كن اين جوري در اصل دستم قبلا سوخته بود ودوباره هم مي سوزد وبعد از اين هم خواهد سوخت براي ما بارها اين اتفاق افتاده پرخوري ميكنيم عذاب ميكشيم.اتشي درونم شعله ورمي شود وميسوزيم وبعد از خودمان سوال ميكنيم خدايا چه طور شد دوباره اين اتفاق افتاد تصور من در گذشته در مورد جنون به اين شكل بود كه افرادي كه در تيمارستانها هستند وقفل وزنجير شده اند جنون دارند ولي اكنون متوجه شده ام من هم جنون داشته ام چون موقع غذا خوردن مي بايست به من دستبند ميزدند كه پرخوري نكنمHeartHeartHeart