انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 30· آیا امروز ترس در زندگی من جای داشت ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· آیا امروز ترس در زندگی من جای داشت ؟
ترس از مهم ترین شاخه های بیماری ماست گاهی به صورت نمایان و شناخته شده بروز می کند و ما متوجه آن می شویم و گاهی به صورت های دیگری مثل خشم وعربده ،یاس و افسردگی ،غم رویا بافی و توهم و....بروز می کند و برای ما شناخته شده نیست و نمی دانیم که ریشه اصلی آن ترس  است  و گاهی هم ترس از خداوند باعث بروز بقیه ترس ها شده و زندگی ما را تحت تاثیر قرار می دهد 
30__19_یکی ازکارآمدترین سلاح های بیماری اعتیادهمین ترس است که زیربنایش ناآگاهیست که باعث میشود ایمانمان ضیف شده ودرهرکاری عقب نشینی کنیم.برای مثال:ترس ازتغییرکردن ویاازدست دادن لذتها اجازه نمیدهدتا از نواقصمون جدابشیم ویکی از دلایل ترسهایمان وحشت داشتن از اتفاقات ودنیای ناشناخته پیش رویمان است که خدایا فردا چه خواهدشد؟باتقویت روند ایمان آوریم وبالابردن سطح آگاهیم ودرمسیر روحانی بهبودی بودن،امروزه ترسهایم بسیارکم شده وحتی افکار مخرب وبحرانزاهم کمتربه سراغم میایند.
با باوری که نسبت به خداوندواصول روحانی بدست آورده ام واعتمادی که به اوکرده ام میدانم که اومرادربرابر ترسهایم محافظت مینماید امروزه سعی میکنم مشورت کنم وبامشارکت ترسهایم رارسواکنم،هرگاه که بابیماریم زندگی میکنم سرشارازترس ووحشت هستم.حال برای رویارویی باترسهایم از اصول روحانی شهامت،پذیرش وروشن بینی استفاده میکنم.?