انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 34· آیا امروز در هیچ یک از روابط خود درگیر تنش شدم ؟ آنها چه بودند ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· آیا امروز در هیچ یک از روابط خود درگیر تنش شدم ؟ آنها چه بودند ؟
اینکه در گیر یک سری تنش ها ومشکلات شوم ،مهم نیست بلکه مهم چگونگی برخورد با تنش های روز مره است . مهم این است که از آنها درس بگیرم و سعی کنم آنها را از زندگی خود دور کنم 
34__23_من همینم که هستم ،خودم رابا تمام کمبودهاونواقصم پذیرفته ام،دیگرنه باخودم جنگ دارم ونه بادیگران،دنبال این هم نیستم که چرافلانی ازمن بهتراست،امروزه الگوهای رفتاری زشت وغلط گذشته رامیبینم ومیپذیرم،پس مشورت پذیرشده ودرلحظه سعی میکنم ترازو زیربنای اعمال ورفتارم رابررسی کنم تادرروابطم دچارتنش نشوم.تنش در روابط سالم درپایین ترین حد ممکن قراردارد.برای جلوگیری ازتنش درروابطم فقط برای امروز زندگی میکنم بایک رابطه سالم، دیگربدنبال نقاط ضفف این وآن نبوده وترازشان رانمیگیرم دیگر از روابطم سوءاستفاده نمیکنم وسعی میکنم نه بخودم ونه به دیگران خسارتی واردنکنم.
تازمانیکه در روابطم از4فاکتور صداقت،احترام،اعتمادودرک متقابل استفاده میکنم به هیچ تنشی در روابطم برخورد نخواهم کرد.
یکی ازعلائم رابطه ناسالم تنش ودرگیری دراینگونه روابط است.?