انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 47· امروز چه چیزی دارم که برای آن شکرگزار هستم ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· امروز چه چیزی دارم که برای آن شکرگزار هستم ؟
مهمترین هدیه ای که خدا به من داده است اینست که حدود 12 سال است که دیگر مواد مخدر مصرف نمیکنم.شاید باورش سخت باشد اما واقعا یادم رفته چطور مواد مخدر مصرف میکردم.دوستان خوب.اعتبار از دست دادن رفتارهای معتاد گونه بخشی از داشته هایم هستند.

شکر گزاری من امروز اینطوری است که دارم خدمت میکنم به بنده خدا ویک معتاد در حال عذاب
چیز های خوبی دارم که از بابت آنها شاکرم ،پاکی از مواد مخدر و سلامتی که دارم و خانواده خوبی که همواره مرا دوست دارنند و دوستان پاکی که از وجودشان استفاده می کنم 
47__36_حس قدردانی ام رادوست دارم.شاکروسپاسگزارموهبتهای الهی هستم وهمیشه ودرهمه حال بانیروی برترم درارتباط هستم.سلامتی وپاکی وبهبودیم بالاترین ثروت هاست برایم و انجمن واصول روحانی وقدمها رابا ارزشترین چیزهای زندگیم میدانم.
ازکل زندگیم باتمام کمبودها ومشکلاتش رضایت دارم.دوستان واطرافیان وخانواده ام را عاشقانه دوست دارم واز جاری کردن اصول روحانی درزندگیم واقعأ خوشحالم.از افسوس ورنجش وکینه وانتقامجویی دروجودم خبری نیست.اعتقادات وباورهایم رادوست دارم.به اندازه لیاقت واقدام وعملم در زندگی مادیات دارم.فرزندان خوبی دارم، خانواده خوبی دارم،امروزه هدفمند وبا وقار وآبرومند زندگی میکنم.
دیگرجنگی ندارم ودرصلح وآرامش زندگی میکنم.خداوندابخاطر تمام داده هایت شکرگزارهستم.
امروز،برای تولد دهمین سال زندگی دوباره ام ازخداوند تشکر میکنم.
خدایا،دوستت دارم.