انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 49· چگونه تمرین اصل روحانی انضباط شخصی در این قدم بر روی کل بهبودی من
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· چگونه تمرین اصل روحانی انضباط شخصی در این قدم بر روی کل بهبودی من تأثیر می گذارد ؟
ثاثيري که ميگزارد اين است که من فوتنانه تر مي شوم ودر رفتار وکردارم تغير ايجاد مي شود وبراي اینکه ما مجبوریم تغیر کنیم
انضباط شخصی صداقت و درستکاری با بیماری اعتیاد متضاد هم هستند و بیگانه با هم . از هم پاشیدگی رفتارها و شخصیت ما باعث دردسرهای ی شده بود افراط وتفریط بی جا و شلختگی بی برنامه بودن ..هدف قدم دهم برای انضباط ماست چون منظم نبودیم اما وقتی تراز گرفتیم با خود صداقت صادق شدیم چون بجز صداقت در تراز نمی توان چیزی گفت .انضباط شخصی یک اصل روحانی قرار دارد برای اینکه یک معتاد انضباط شخصی پیدا کند تمام مشکلاتش حل می شود وقتی انضباط شخصی بیاید در تمام امور می توان موفق بود .چه دربهبودی و چه در

49_مابرای همیشه دربهبودی وبرای درست زندگی کردن نیازبه انضباط شخصی داریم.
اصل روحانی انضباط شخصی بمن یاد دادکه درزندگی هرکاری رادرزمان خودش انجام بدهم دست ازتنبلی برداشته وباری به هرجهت زندگی نکنم وهرگاه دراشتباه بودم سریعأبه آن اقرارکنم وسعی کنم دیگرمرتکب آن اشتباه نشوم وازآوردن دلایل بظاهرموجه ولی غیرواقعی اجتناب کنم.
انضباط شخصی کمک میکندتاهمیشه درلحظه زندگی کنیم وبهترین ودرستترین تصمیم هارادرلحظه بگیریم.تمرین اصل روحانی انضباط شخصی باعث میشود که من درهرشرایطی خواسته وناخواسته اصول روحانی را در زندگیم جاری کنم.
انضباط شخصی تشخیص درست خوب ازبد رابرایم امکانپذیرمیکندوکمک میکند تادست از خودمحوری بردارم وباپذیرش واقعیت موجود بدون هرگونه توهمی زندگی کنم.
انضباط شخصی قدرت برنامه ریزی برایم ایجادمیکند وباعث میشودمتعهد،خوش قول وخوش حساب شوم،بطورمرتب ومنظم درجلسات حاضرشوم باراهنمایم درتماس باشم ترازنامه بنویسم قدم کارکنم رهجوبگیرم وقدمهاراانتقال دهم مطالعه داشته باشم ودعاومراقبه بکنم وبه مسئولیت هایم پایبندباشم،انضباط شخصی یعنی مرورقدمهای قبلی وتمایل جهت کارکردقدمهای بعدی،انضباط شخصی کمک میکندبه سختیها ومشکلات کوچک زیاداهمیت ندهم وباخودآزاری برای خودم آشفتگی های بزرگ درست نکنم زمانی خاص برای نوشتن ترازنامه هایم اختصاص داده وآنهارابرای راهنمایم بخوانم انضباط شخصی اعتمادبنفسم رابالامیبردوارزشها واعتقاداتم رامحکمترمیکندتانقاط ضعف وقدرت خودم راببینم وتراز دیگران رانگیرم به همین دلایل انضباط شخصی دراین قدم بر روی کل بهبودی من تأثیرمیگذارد.?