انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 4· آیا من طریق روحانی خاصی برای خودم دارم ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· آیا من طریق روحانی خاصی برای خودم دارم ؟

امروز هم طیقه ای خاصی که برایم کاربرد دارد پی گیری می کنم اما از تجربیات کسانی که برای اتصال به نیروی بترشان انتخاب نموده اند هم استفاده می کنم
4_روحانیت یعنی رابطه ای خاص،ساده،وبدون هرگونه معامله ای بین من وخدای من،وازنظرمن هرکسی این حق راداردکه این رابطه واین طریق روحانی خاص رابین خودش بانیروی برترش داشته باشد.
من هم راه وروش خاص خودم رابرای این ارتباط دارم که عبارت است از: صحبت مداوم باخداوند،حضورمرتب درجلسات بهبودی،برپاکردن کلاسهای قدم،خواندن مداوم دعای آرامش ودعای قدم سه،دعاومراقبه شبانه قبل ازخواب وگرفتن تراز آن روزم،دعای اول صبح وشکروسپاسگزاری ازخداوندبرای دادن فرصتی دوباره برای زندگی وخدمت کردن،قدردانی وشکرگزاری بابت درمسیر بهبودی بودنم وبابت تمامی داده هایش، وتشکرازاینکه یک انجمنی هستم وتشکر از بابت شناخت ومعرفتی که نسبت به زندگی ونیروی برترم پیداکرده ام،وبا انجام دادن فرائض دینی ام.
دیگرازروی ترس باخداونددرتماس نیستم بلکه احساس نیازدارم وباعشق وصداقت واز روی تمایل وروشن بینی بانیروی برترم در رابطه هستم.
طریق خاص روحانیت من به اجرا گذاشتن افکارمثبت من است،حال روابطم اصلاح شده وسعی میکنم روابطم درچارچوب اصول روحانیم باشد بدون استفاده از ابزار والگوهای رفتاری غلط گذشته ام.?