انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 8· علیرغم هر نوع طریق روحانی که دنبال می کنم ، آیا باز هم تماس دائ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· علیرغم هر نوع طریق روحانی که دنبال می کنم ، آیا باز هم تماس دائم خود با NA را حفظ نماییم ؟
من باید باید باید درراستای اصول باشم این تا اخر عمرم با من است
طریق روحانی شخصی هر کسی دقیقا بر اساس باورهای شخصی اوست و ان ای هیچ منافاتی با باورهای شخصی افراد ندارد
روحانیت ،وبرنامه naدو خط موازی هستند و هرکلام نباشد دیگری وجود و کاربردی ندارد .طریق روحانی هرچه که باشد در کنار naودرکنار بهبودیر معنا پیدا می کند .اگر بهبودی نباشد خبری از معنویت و روحانیت و ارتباط سالم با خداوند هم وجود ندارد]
8_بله من زنده ام به حضور درNAورعایت واجرای اصول روحانی انجمن درزندگیم،طریق روحانی من فقط درکنارتماس دائم باNA امکانپذیرمیباشد ومن امروز باوجودانجمن ودوستان بهبودی است که باداشتن بیماری فعال اعتیادتوانسته ام زنده بمانم وباخدمت کردن،درمسیربهبودی ثابت قدم باشم.
درک وتعادل نسبی که پیداکرده ام بواسطه NA است من درهرشرایطی که باشم بازهم به NA نیازدارم زیراجای دیگری برای رفع مشکلم ودرمیان گذاشتن حال واحساسات روزانه ام بلدنیستم و نمیشناسم.تماس دائم با NA کمکم کرده تابتوانم از زاویه زیباتری به زندگی نگاه کنم ودست از خودمحوری بردارم وراه ورسم خوب وپاک زیستن رایادبگیرم.
الحال،علیرغم هرنوع طریق روحانی، بواسطه داشتن بیماری اعتیادباید درتماس دائم باNA باشم وسعی کنم این تماس راحفظ ونگهداری کنم تاهیچوقت واقعیت مرضم رافراموش نکنم،حفظ کردن تماس با انجمن یعنی احساس صلح وآرامش یعنی قبول کردن وفراموش نکردن عاجزبودنمان یعنی جنگ نکردن وطبق روال برنامه زندگی کردن.
ازدست دادن تماس دائم با انجمن واصول روحانی آن،مرض وبیماری مارا فعال تر میکندوماراآماده لغزش.?