انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 9· تماس دائم با NA و در بر نامه بودن، چگونه به سفر روحانی من کمک م
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· تماس دائم با NA و در بر نامه بودن، چگونه به سفر روحانی من کمک می کند ؟
بدون برنامه naماهیچ گاه سفر روحانی نداشتیم ،بلکه سفر روحانی خود را با ورود به انجمن آغاز کردیم .برنامه بهبودی پایه و اصل سفر روحانی ماست ،ما می توانیم معنویت وروحانیت و ارتباط با خداوند را خود انتخاب کنیم و هر روشی را که انتخاب کنیم برنامه naبه رشد و تعالی آن کمک می کند .معنویتی که با فکر وخیال خود وخودمحوری و فکر بیمار انتخاب کنیم ممکن است سرچشمه اش از وسوسه و فریب شیطانی باشد .که آن را با معنویت اشتباه گرفته ایم
9_تماس دائم با NA کمک میکندتاازرابطه وپیوندم بانیروی برترم آگاهی خوبی پیداکنم،درسختیها ثبات داشته باشم،باری به هرجهت زندگی نکنم،صلح وصمیمیت وعشق بلاعوض وبدون توقع رابشناسم،شنونده خوبی باشم،کنترل وقضاوت وسرزنش نکنم وچیزهایی که باعث میشوندتاازروحانیت دورشوم راشناسایی کرده وباراهنمایم در موردش مشارکت داشته باشم ودرهمه حال باکمک خداوندازانجام آن خودداری کنم ،کمکم میکندتادریچه افکارم بازشودوبازهم بماندتااز روحانیت واصولNA دور نشوم وبه آن رابطه آگاهانه برسم.
زمانیکه درتماس دائم باNA هستیم کمتر ازنواقصمان استفاده میکنیم وبه آن معنویتی که لازمه سفرروحانیمان است کمک میشود بخصوص که پیام عشق وامیدرابدون هیچگونه توقع وچشمداشتی به یک تازه وارد عرضه میکنیم.
تماس دائم با انجمن کمک میکندتایاد بگیریم چگونه بامرضمان کناربیاییم تابتوانیم کاوشی روحانی درطریق روحانیمان داشته باشیم واصول روحانی رادرزندگیمان جاری کنیم.
خدمت کنیم،خدمت،صبروپذیرشمان را بالاترمیبردوبه سفرروحانیمان کمک شایانی میکند،باتماس دائم،ارتباطم باخداوندبیشترشده وبصورت روزانه در میایدوباعث میشودروی خودم متمرکز شوم وفراموش نکنم ازکجاوباچه حالی به NA آمدم. مرا ازتنهایی وخودآزاری نجات میدهدوکمک میکندتامنزوی نشوم تماس دائم با NA اجازه نمیدهد تاخودم راتافته جدابافته بدانم ودرنهایت اینکه من روزانه بیماریم رابشناسم وفقط برای امروز زندگی کنم.?