انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 13· چه مواقعی دعا می کنم ؟ وقتی که آزار می شوم ؟ وقتی که چیزی می خ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· چه مواقعی دعا می کنم ؟ وقتی که آزار می شوم ؟ وقتی که چیزی می خواهم ؟ بطور منظم ؟
کلاً دعا به انسان قدرت می دهد .و ما در این قدم از خداوند درخواست قدرت می کنیم جهت اراده اودر زندگی ما .دوست داریم با خدا حرف بزنیم اما نمی توانیم حس وحال نداریم به او وصل شویم بیشتر وقتی آشفته و آزار می بینیم وقتی نیاز داریم .اما بهتر است به جای خواستن از او از خدا بخواهیم هرچه را برای من می پسند اجرا کند چون یکی از چیزهایی که حال مارا خراب می کند خواسته هایمان است که باعث توقع می شود .پس بهتر است بسپاریم و دعا کنیم که خداوند هرچه که خواست برایم رقم بزند[/
در همه مواقع دعا ميكنم.دعا وصل شدن به نيروي برتر است و باعث ارامش ميشود.
بسياري از مواقع انچه خواسته مااست به صلاحمان نيست و بايد به خدا توكل كرد و به او سپرد.
من انچه را كه سهم خودم در زندگي است انجام ميدهم و بقيه اش را به خدا ميسپارم چون اراده خدا در راس اراده من قرار دارد.

13_وقتیکه احساس میکنم تخلیه شده ام ونیازبه کمک خداوند دارم.هرگاه که میخواهم وارد پروسه جبران خسارت هایم شوم،زمانیکه ترازنامه هایم رامینویسم،خصوصاتراز قدم ده را،دعاهایم منظم ترمیشود،وقتی که ازطرف خودم ویا دیگری آزارمیبینم، ویاازنقصی درد میکشم،وقتی که عاجزوناتوانم،زمانیکه بیماری برمن سوارمیشود،وقتی که کله ام بامن زیادی حرف میزندودچار وسوسه ام میکند، وخیلی از اوقات احساساتم باعث دعاکردنم میشوندحال چه آن احساس خوب باشد وچه بد،خیلی از اوقات هم برای شکرکردن وسپاسگزاری دعامیکنم.
دیگردعاکردن برایم زمان ومکان خاصی ندارد،زمانی درتنهایی خودم وزمانی هم درجمع،وچه لذت بخش است که دستانم رادردستان دیگردوستان بهبودی قرارداده وباعشق دعای آرامش رامیخوانم.
من همیشه درحال دعا کردنم.من عاشق دعای قدم سومم چه آن زمان که به چیزی نیاز دارم وچه زمانی که غرق نعمات خداوندم وکاملا بی نیازم.
امروزه یکی از زیباترین حالات تقویت روندایمان آوریم دعاکردن بطورمنظم ومداوم میباشد.
دعاکردن قدرت اعتمادم رابه نیروی برترم بیشترمیکند.
ماهرچه بیشتربادعاومراقبه رابطه آگاهانه خودراباخداوند گسترش دهیم،باآرامش بیشتروایمان کاملتری میتوانیم بگوییم:
باشدکه اراده توانجام شودنه اراده ما.
بامداومت دردعاکردن زندگیمان آرامتر وزیباتر میشود.?