انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 20· در چه شرایطی متوجه حضور نیروی برترم می شوم ؟ احساس ما چیست ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· در چه شرایطی کتوجه حضور نیروی برترم می شوم ؟ احساس ما چیست ؟

پاک ماندن وهمه اینها نشانه ای حضور نیروی برتر است رهای از نقص ها و جبران خسارت ودعا کردن ها ومراقبه واینکه به در خواست مان پاسخ داده می شود امروز با نگاهی به زندگی گذشته به این درک رسیده ام در شرایط سخت تمایل برای در خواست کمک از او نداشتم اما امروز در ان شرایط سخت مرا فراموش نکرده است
احساس آزادی ،وبی نیازی ،آرامش و امنیت می کنم .تکیه گاهی خوب و پناه گاهی دارم .وقتی متوجه حضورش می شوم که از خرد و آگاهی و روشن بینی لازم برخوردار باشم .چون خداوند در لحظه حاضر است وبه قدر نیازم فرود و به قدر آرزویم گسترده و به اندازه ایمانم به او کارگشاه خواهد بودحضورش همیشگی است و ما متوجه حضورش نبودیم .زمانی که روشن بین شدم و آگاهی خود را بالا بردم .آگاهی کامل باعث ارتباط قلبی می شود
20_امروزه بارابطه آگاهانه ای که بوجود آمده است وازپیوندورابطه ام بانیروی برترم آگاهی قشنگی پیداکرده ام وکاملا هم راضی هستم دیگرشرایط برایم معنایی نداردنیروی برترم همیشه ودرهمه جابامن است خصوصازمانی که کمک حال من است ومراقبت ازمن وزندگیم بدستان اوست،وقتی که مصرف کننده ای را میبینم وزمانیکه میبینم چطوروسوسه وشوق مصرف موادمخدر،الکل ونیکوتین ازمن گرفته شده است،زمانیکه صداقت باخودوخویشتن پذیریم رامیبینم،هرجاکه تغییرکردم وترسم تبدیل به ایمان شد، زمانیکه ناباوری ها وناامیدی هایم تبدیل به اعتمادشد،هرجاکه رابطه ام سالم شد وتوانستم پابر روی لذت طلبی ها وشهوترانی هایم بگذارم و کمترازنواقصم استفاده کردم واحساس شوق وشعف وخوشحالی ازحضور خداوندرااحساس کردم، زمانیکه دست ازکسب مال حرام برداشتم ولذت شغل ودرامدحلال راچشیدم، زمانیکه باخودم ونیروی برترم وتمام خوبی هادرصلح وآشتی هستم،وقتی که تغییرات رادر رهجوها وهمدردانم میبینم وهنگامی که خودم تغییرمیکنم،وقتی که به طبیعت نگاه میکنم وآن همه زیبایی وعظمت را یکجامشاهده میکنم،من وجود دنیا وتمامی کائنات وهستی راوهرچیزی که درآن هست رادلیل حضورنیروی برترم میدانم،زمانیکه عشق بلاعوض راهنمایم رامیبینم،زمانیکه کمکها وهمدلی وهمدردی های دیگراعضاءانجمن ودوستان بهبودیم رامیبینم،وقتی که درکارهاومسائل سخت ودشواردرگیر میشوم وخودم رانمیبازم،وقتی که بهبودیم رادنبال میکنم ودرمسیر رشد هستم ودرجلسات حضورپیدامیکنم وباسکوت کامل به مشارکت وتجربه های همدردانم گوش فرامیدهم وبالاخره زمانیکه تسلیم هستم ودرزیرچتر عجزهایم زندگی آرامی دارم کاملا حضور خداوندرا حس میکنم ودرآن زمان است که حال واحساس بسیارخوبی پیدامیکنم زیرادوستی دارم که برترین نیروهاست دوستم داردوهمیشه مرابسمت خوبیها سوق میدهدمرابسمت بهترین هاهدایت میکندودرهرشرایطی وهمیشه حضور نیروی برترم برایم قوت قلب وقابل توجه میباشد.?