انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 21· چه اقداماتی جهت ارتقاء رابطه خود اگاهانه خود با خداوند بدانگون
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· چه اقداماتی جهت ارتقاء رابطه خود اگاهانه خود با خداوند بدانگونه که اورا درک می کنم ، انجام دمی دهم ؟

اقداماتش دیگر رعایت اصول روحانی تراز نویسی شکر گذاری اجرای قدم سوم وعمل کردن به ان را می توان نام برد
قدم یازدهم از ما می خواهد در مقابلش دست نیاز دراز کنیم
قبلا رابطه ما با خداوند یک رابطه تحمیلی بود رابطه بود که پایه و اساسش ترس مجازات بود و من با کسی که از آن ترس داشته باشم توان رابطه نبود و رابطه ای که با ترس بود هیچگاه تبدیل به عشق نمی شود .ولی زمانی که با آگاهی رابطه برقرار شد بدون تعصب فهمیدم که خداوند همه چیز می شود برای همه کس به شرط اعتقاد و به شرط پاکی
21_مواقعی که سعی میکنم از اراده شخصی،تصورات باطل وتوهم، خودخواهی وخودمحوری،تأییدطلبی و منفعت طلبی،ناصادقی وبی ملاحظه گی، وبی دقتی وباری به هرجهت زندگی کردن وتنبلی وزیاده خواهی ولذت طلبی وافراط وتفریط وبیماری ام دورمیشوم رابطه ام باخداوند بهترونزدیکترمیشود.یکی از این راههاهم بررسی کردن روزانه خودمان است که همان ترازنامه نویسی میباشدوقتی ترازنامه مینویسیم کمتراشتباه میکنیم و سریعتر هم متوجه اشتباهاتمان میشویم و سعی میکنیم درشرایط سخت وبحرانی بجای اینکه به نواقصمان پناه ببریم به خداوندواصول روحانیمان پناهنده شویم، جهت ارتقاءرابطه آگاهانه ام باخداوند، روندایمان آوریم راتقویت کرده وسعی میکنم بابازنگه داشتن دریچه افکارم وتسلیم عمیق تر شدن درمسیردرستکاری وخدامحوری حرکت کنم خدمت کنم قدمهاراکارکرده وانتقال دهم، درجلسات بهبودی حضوری مرتب دارم وسعی میکنم زیربنای خدمت وعشق دادنم خداوندباشدنه هوای نفسم.
شکرگزاری وسپاسگزاری ودعاومراقبه ام دائمی است،سعی میکنم دروغ نگویم وخسارت نزنم،مطالعه کنم ودرمورد بیماری وبهبودی به روز باشم،به اصول انسانی پایبندباشم،حضورمداوم خداوندرادرزندگیم حس میکنم،سعی میکنم انسانی متعهدودرستکار وآگاه باشم،معنویاتم راقویترکنم،صله رحم داشته باشم،درانکارنباشم،وروزبروز اعتمادم بخداوندبواسطه دیدن نشانه ها بیشتروقویترشود،فروتن باشم وتسلیم، وتمایلم برای درمسیربهبودی بودن روزبروزبیشترشود، منظم باشم وروی خودم متمرکزشوم،ازصفات زیبای خداوند درزندگیم استفاده کنم،روشن بینی راتمرین کنم صداقت داشته باشم وهرچیزی که مراازلحظه خارج میکند رهاکرده ودرشرایطش قرارنگیرم ابزار دست خداوندباشم وفقط برای امروز زندگی کنم.امروزه دوستی ورابطه ام باخداوند،خداوندی که خودم درک کرده ام خیلی بهتر وآگاهانه تر شده است.?