انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 11· پیام رساندن چه نفعی برای ما دارد ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· پیام رساندن چه نفعی برای ما دارد ؟
به عنوان عضو باید بدانم که پایه و اساس بهبودی در انجمن استفاده از تجربه دو معتاد است.و قلب ان ای وقتی در طپش است که دو نفر تجربیاتشان را در اختیار یکدیگر میگذارند.مهمترین نفع پیام دادن اینست که به پاکی خود من کمک میشود
وقتی من از بیماری یا بهبودی و تاثیر آن بر روی خود صحبت میکنم و یا زمانی که سعی در رساندن آن به فردی دیگر هستم در واقع دارم دانش خود و عملکرد خود را نیز مورد بررسی و اصلاح یا تاکید قرار میدهم زمانی که به کسی توصیه و یا پیشنهادی میکنم البته خود هم برای اقدام به آن تلاش نموده و تمرین میکنم در حین بازگویی سوالی به منابع خود سری زده و خود را در محک جدی قرار میدهم در حقیقت پیام دادن بیشترین کمک را به من میکند اولا خودرا به اصول معتقدتر و آگاه تر و ایمان خود را به برنامه وسیعتر مینماید اگر پیاممان را نرسانیم این جریان متوقف میشود برای حیات خودمان نیازمند دادن پیام به دیگران هستیم با جذب تازه واردان بقای ما تضمین میشود.

lk fvمن واقعا متا سفام برای بعضی از اعضای انجمن که مقداری پاک میشوند فکر میکنن الان دیگه الامه ده شده اند واماده این که بروند وپیام بدهند ولی پس جاذبه چی میشه واقعا من امروز باید جاذبه ایجاد کنم یا ...............................
ما با درمیان گذاشتن آنچه داریم و تبادل آن با دیگران و در میان گذاشتن تجربه ها یک نوع دادستد می کنم .با انتقال تجربه هایم باعث تکرار و تمرین می شوم.چون تغییرات ما با تمرین و تکرار است .اگر می خواهم آگاهی و دانش خود را به عمل کرد به انجامد حتما باید همراه تکرار و تمرین باشد .وقتی به یادم می آورمکه چه تجربیاتی را من انقال داده ام به همدردانم مجبور م خودم به آنها عمل کنم تا خلافش اتفاق نه افتد معتاد در عذاب کسی است که قطع مصرف کرده و از بیماری اعتیاد رنج می برد .پیام عشق امید را باید به همدرد های خود که درجلسات است صرف کرد نه معتادی که در حال مصرف است
11_باپیام رسانی قدرشناس ومسئولیت پذیرمیشوم،احساس میکنم که کم فروشی نکرده ام وپیام عشق وامیدو بهبودی راکه بمن داده اندوکمکم کرده سالها پاک بمانم وسالم زندگی کنم بدون کوچکترین چشمداشت مادی،وبدون خودخواهی وتاییدطلبی وخودبزرگ بینی،دراختیاردوستی که درعذاب است بگذارم.بارساندن پیام،اول خودم ازحالت فراموشی خارج میشوم،مابادرمیان گذاشتن آنچه که داریم میتوانیم آنرا حفظ کنیم،وپاک بمانیم وبعدباعث میشودکه خودم هم عملکردداشته باشم وچیزهایی که به دیگران میگویم خودم هم بشنوم. باپیام رسانی
زندگیم برای بارچندم معناومفهوم تازه ای پیدامیکندودوباره احساس ارزش میکنم، حس میکنم به آن بیداری روحانی که نوید انجمن است رسیده ام وشریک دردوغم دیگران میشوم گذشته خودم رافراموش نمیکنم وبه این باور دوباره میرسم اون طرف هیچ خبری نیست، بردبارتروصبورترمیشوم مراقب زبان وگفتارم هستم ودیگرزیادی وبیجهت حرف نمیزنم وباپیام رسانی سعی میکنم تاجایی که درتوان دارم دین خودم را به انجمن ادا کنم خصوصا به آن دوستی که برای اولین باربااحساس مسئولیتی که درقبال یک همدردداشت پیام انجمن رابه من رساند وشاکروسپاسگزارخداوند واصول باشم.
زمانیکه همدردانم رامیبینم وبامشکلات آنهاروبرومیشوم احساس منحصربفرد بودن ازمن گرفته میشودوحس همدردی وهمدلی ام بیشترمیشودوسعی میکنم قابلیت هایم رانسبت به آنچه که میگویم بیشترکنم وخودم هم قویتربشوم.
باپیام رسانی تجربه بهبودیم رامرور کرده وبیشترمیکنم.رساندن پیام به معتادی که هنوزدرعذاب است کمکم میکندتااززیر چتر عجزهایم خارج نشوم،عملکردداشته باشم ودرمسیربهبودی ثابت قدمترباشم.
مهمترین فایده پیام رسانی برای من تسلیم،فروتنی ویادگرفتن کمک به دیگران است.
بابکارگیری اصول روحانی 12قدم در پیام رسانی بصورتی قابل ملاحظه وچه زیبا ابزاردست وقدرت اجرای نیروی برترمان میشویم.
باهربارپیام رسانی درک زیباتری ازبهبودی واصول روحانی ونیروی برترم پیدامیکنم وبیشتربه این باورقلبی میرسم که مامعجزه ودورنمای امیدیم،مانمونه های مشخص کارآیی این برنامه روحانی هستیم ما شاهد زنده ایم وشادی ما از پاک بودن وسالم زندگی کردن جاذبه ایست برای معتادانی که هنوز در عذابند.?