انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 23· رفتار و منش من هنگام خدمت چگونه است ؟ آیا جلسات معتادان گمنام بدون من به حیات
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· رفتار و منش من هنگام خدمت چگونه است ؟ آیا جلسات معتادان گمنام بدون من به حیات خود ادامه خواهد داد ؟
در سنت یک گفته شده که هم انجمن به ما نیاز دارد هم ما به انجمن اما بطور کلی انجمن پپپپپویاست و امروزه جلسات زیادی در سرتاسر جهان برگزار میشود.قطعا اعضای انجمن بودن مرا به عنوان یک عضو دوست دارند اما اگر من خودم نخواهم از انجمن استفاده کنم این انجمن راه خود را ادامه میدهد.وقتی من در جلسات شرکت نکنم خودم متضرر میشوم..... رفتار من هنگام خدمات باید همراه با اصول بهبودی و اموزش باشد.من هنگام خدمت میبایست ضمن مطالعه سنتها و قدمها در جلسات اموزش شرکت کنم و در کارگاههای خدماتی فعال باشم چرا که همانطور که در اکثر ادارات قسمتی بنام اموزش ضمن خدمت دارند در انجمن نیز خدمتگذارانی که با اموزش خدماتشان را انجام میدهند موفق تر عمل میکنند

کاملا شخصی
23_خدمت عاشقانه وایثارگرانه وبدون شرط تجلی دهنده عمق سپاسگزاری ما به درگاه خداوندمهربان ونیروی برترمان میباشد.
اعتقادوباورامروزمن این است که خدمت زیباترین حالت یادگیری،تعهدپذیری،وقت شناسی وبرنامه ریزی است وخالصانه ترین وعمیق ترین حالت تجلی،عشق بدون شرط میباشدهمیشه سعی کرده ام بدون چشمداشت وبدون هیچ منتی وبدون اینکه خودم رابالاتروبرتروآگاه تر ودانشمندترازدیگران بدانم تجربه هایی را که باعشق ومحبت وازخودگذشتگی و بدون هرگونه توقعی به رایگان در اختیارم گذاشته اند من هم با عشق وباسپاس ازخداوندکه این فرصت خدمت رابمن داد باتواضع وفروتنی دراختیار همدردانم قراربدهم.
زیربنای خدمت باید صادقانه وبی ریا باشد ومن ازنیروی برتر،اصول روحانی، راهنمایم وتجربه های دوستان بهبودی بایددرمسیرخدمت کمک بگیرم خصوصا ازمشورت وتجربه های راهنمایم برای هرچه پربارتر شدن این خدمت بهره مند شوم.
بایدازکتابهاونشریات وتجربه هایی که باعث رشد وپیشرفت روزافزون انجمن خوش ناممان شده به نحواحسنت استفاده کنم وبادیگردوستان همدل وهمسان باشم.برای من اصول مهمتراز هرچیزی است حتی خودم.
میزبان وصاحب انجمن ما خداوند است.
بله NAحتمابدون من به حیات خود ادامه خواهد داد،این من هستم که بدونNAخواهم مردوهرگزنخواهم توانست بدون اصول روحانی وبدون بهبودی،به زندگی وحیات خودادامه دهم من جزئی از کل هستم من قطره ای از دریایNAهستم وبایدامنیت انجمنم رارعایت کنم،بایدمراقب خودم،اصولم، بهبودیم وزندگیم باشم.
قطره قطره جمع شود وانگهی دریاشود.?