انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 4- از اعتقاد به نیرویی برتر از خودمان، امیدواریم چه چیزی را کسب کنیم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
4- از اعتقاد به نیرویی برتر از خودمان، امیدواریم چه چیزی را کسب کنیم؟
از اعتقاد به نیروی برتر یاد میگیرم از سرراه خدا کنار برم وجایی که توانایی آن را ندارم به مالکش بسپارم خودم را برتراز دیگران نبینم رها کنم ویادبگیرم سهم خودم را فقط اداکنم ودست از کنترل دیگران بکشم دوربینم را روی خودم تنظیم کنم واز او بخواهم که شهامت تغییررا درمن بوجود بیاورد یادبگیرم حمایت سالم کنم واز حمایت ناسالم دست بردارم روی ترسها ونقصهای خودم کارکنم که باعث شد که کنترل زندگیم را از دست بدهم وشخص بیمارم وتمام انسانهای پیرامونم را آنجورکه هستند بپذیرم ودوست داشته باشم ودرمقابل اینکه به کسانم عشق میدهم هرگز از آنها توقع جبران نداشته باشم درحقیقت زندگی کنم وبگذارم زندگی کنند .
امیدوارم طرز تفکر من عوض شود.فاصله بین طرز فکر و واقعیت را بفهمم.امیدوارم شهامت،آرامش،پذیرش،هدفمند زندگی کردن، به دست گرفتن امور زندگی،را پیدا کنم. امیدوارم بر اوضاع سخت و دشوار زندگی غلبه کنم و بتوانم پاسخ های قاطع و روشن بیابم.امیدوارم که مسیر عشق را یاد بگیرم بتوانم با نقاط ضعف و قدرت خود آشنا شوم
به نام ان مهربان:از اعتقاد به به نیروی برتر میخواهم که سلامت عقل پیدا کنم . اعتقاد یک باوز قلبی است و وقتی اعتقاد به خالق خود دارم یعنی اینکه من تنها نیستم کسی هست که در همه حال از او کمک بخواهم . به او تکیه کنم و از طریق ارتباط با او به ارامش برسم ولی ریشه ارامش در کجاست ؟غلبه برترسهایم صداقت با خودم  بخشیدن خود و دیگران  کنار گذاشتن خودخواهیها و خیلی موارد دیگر خداوند همین ها را میخواهد  وقتی راه من با او همسو شود ارامش حقیقی و عشق واقعی را بدست خواهم اورد امروز برای او مینویسم ونوشتن ابزاری در جهت بهبودی من است هر کجا باشم خدا را صدا میکنم که ترسهایم کمرنگ شود امین
كسب فضائل اخلاقي و ارامش معنوي. كه رسيدن به ان در سايه ايمان به خدا يعني سپردن به خدا با تمام وجود ميسر است.

راستش من از نیروی برترم بیشتر رفاه و اسایش میخواهم.اما برنامه 12 قدم به این صورت نیست.بلکه شایستگی خدمت کردن است.یعنی حتی باید وقتی دعا میکنم مشکلاتم را بگیر برای بهتر خدمت کردن باید باشد
ب هر حال نیروی برتر من میتواند برای من کاری انجام دهد که خود به تنهایی قادر به انجامش نیستم