انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 7- «رها کن و خود را به خدا بسپار» چه معنایی برای من دارد؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
7- «رها کن و خود را به خدا بسپار» چه معنایی برای من دارد؟
من با تجارب تلخ گذشته وجنگیدن های مداوم در زندگی ودرنهایت نه تنها نتیجه نگرفتن از این جنگ ها بلکه آشفتگی و از هم پاچیدگی بیشتر درزندگی خود واهالی خانواده ام تا درجه ای که زمام امور زندگی از دستم خارج شد وارد برنامه شدم در آن زمان سرگردان بودم وفکرمیگردم که همه چیز نابود شده است نتیجه سالهازندگی وتلاشم خاکسترشده یعنی به یک پوچی واقعی رسیده بودم در برنامه من آموختم که من فقط سهم خودم را بایذ انجام بدم وبقیه را به خدا بسپارم یعنی جایی که عقل وشعورم دیگر یاریم نمیکند یعنی از حدمن خارج است پس باید رها کنم وبه خودش بسپارم امروز من بافراگیری این مطلب در زندگیم آرامش دوباره پیداکردم و امید از دست رفته رادوباره بدست آورده ام .
خود را به خدا سپردن یعنی کمک گرفتن از چیزی که مرا از بن بست نجات میدهد و رها میکنه.سپردن یعنی اراده ام را منطبق با اراده خدا کنم،یعنی دست از تغییر دیگران بردارم و منتظر نتیجه خواصی نباشم.یعنی دست توی کاسه خدا نذارم.

رها کردن برای من بسیار مشکل بود چون معنای  ان را نمیدانستم برای من که فردی هستم بسیار وابسته در انجمن یاد گرفتم که منیت را کنار بگذارم باید از باتلاق فکری  که برا ی خودم   درست کرده بودم نجات پیدا کنم از سکوی خداوندی پایین بیایم و کار را به کاردان بسپارم امروز برای من رها کردن یعنی از ذهن خارج کردن اما باعشق. یعنی فرصت دادن - کنترل نکردن -یعنی بار مسئولیت دیگران را به دوش نکشیدن -با رها کردن است که به ارامش خواهیم رسید.تصویر: images/smilies/heart.gif
رها کردن برای من بسیار مشکل بود چون معنای  ان را نمیدانستم برای من که فردی هستم بسیار وابسته در انجمن یاد گرفتم که منیت را کنار بگذارم باید از باتلاق فکری  که برا ی خودم   درست کرده بودم نجات پیدا کنم از سکوی خداوندی پایین بیایم و کار را به کاردان بسپارم امروز برای من رها کردن یعنی از ذهن خارج کردن اما باعشق. یعنی فرصت دادن - کنترل نکردن -یعنی بار مسئولیت دیگران را به دوش نکشیدن -با رها کردن است که به ارامش خواهیم رسید.تصویر: images/smilies/heart.gif