انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 15- باید چه کنم تا دیگران را همانطور که خدا می بیند، ببینم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
15- باید چه کنم تا دیگران را همانطور که خدا می بیند، ببینم؟
خداوند بين بنده هايش فرق نميگذتره ...پس خودم را با ديگران برابر ببينم ...

خداوند بخشنده و مهربان است . پذيرش بالا دارد ..منم سعي كنم شخصيت ديگران را از بيماري شان جدا كنم ...و بگويم اينهم بنده ي خوب خداست كه اشتباه كرده و از نوااقص اش استفاده كرده ..درست مثل من ...
من باید حس غرور وبرتری رااز خودم دور کنم ودرمورد دیگران به هیچ عنوان وارد قضاوت نشوم من امروز خودم را به دیگران ثابت نمیکنم وحس برتری طلبی نسبت هیچکس ندارم امروز من وقتی به زندگی گذشته ام مینگرم فقط جنگ نابسامانی می بینم امروز من میدانم که درجایگاه خداوند قرارگرفتن باعث نابودی میشود ومن اگر درکارخلقت دخالت کنم هیولا می آفرینم پس من امروز فقط به دیگران بادیده عشق واحترام نگاه میکنم ومیدانم خداوند نگاهدار همه ماست پس من همه انسانهای پیرامون خودم راهمانطوریکه هستند خواهم پذیرفت وتغییررادرخودم فقط ایجاد خواهم کرد وقتیکه به دیگران عشق بدم وعشق پس بگیرم این دیدی است که خدا به من دارد وسرنوشت رادردستم گذاشته وفقط درجایی که بهش احتیاج دارم به من کمک میکند پس دید من همه به خدا نزدیکترخواهد شد.
من با درک اینکه الکلیسم یک بیماریست و این بیماری مصریست به تمام اطرافیانم به چشم یک بیمار نگاه میکنم با این دید از انها رنجشی به دل نمیگیرم تا باعث تیرگی دید من به انها باشد،حرکات و رفتارهایی که انها انجام میدهند و مطابق میل من نیست را به حساب بیماریشان میگذارم ،مکررا با خودم تکرار میکنم که انها هم بنده خدا هستند و دید خود را به انها خداگونه میکنم یعنی به دنبال عیب و ایراد در انها نمیگردم،انها را همانگونه که هستند پذیرفته و قبول کنم