انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 11- آیا با یک تازه وارد صبور بودن را تمرین می کنم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
11- آیا با یک تازه وارد صبور بودن را تمرین می کنم؟
بله من سعی میکنم عشق و محبتی که از جلسات گرفتم با صبور بودن در مقابل تازه وارد پس بدم،
همیشه میگم منم مثل شما هستم یا حتی بدتر از شما و به حرفاشون خوب گوش میکنم
صبر یکی از اصول اساسی دربرقراری آرامش درزندگی بشراست درگذشته یکی از عواملی که بیماری ما را تشدید میکرد عجول بودن بود٬ و عواقبی که برای آن متحمل شدیم بالا بود ولی بعد از اینکه به برنامه واردشدیم و آموختیم که باصبرکردن وقرارگرفتن درشرایط آرامش مشکلات را خیلی بهترمیشود حل کرد  دوباره سعی میکنم که به روش گذشته جواب نه بدهم و روش تازه ای را که آموختم همیشه بکار ببرم .
تازه واردین مهمترین افراد جلسه هستن به داستانهایشان بدون قضاوت گوش میدهم ،اجازه ی تخلیه احساس و افکار و گفتار به آنها میدهم و به آنها تجربه نیرو و امید میدهم .تازه وارد به من یادآوری میکند که چقدر تغییر کرده ام و چه راه درازی را پیموده ام . روز اول خود را به یاد میاورم و عشق بلاعوضی را که دریافت کرده ام را به آنها میدهم به آنها وعده ی حل مشکلاتشان و یا پاکی بیمارشان را نمیدهم فقط وعده ی آرامش و شادی و تغییر خودش را میدهم . امروز گوش دادن به یک تازه وارد عشق بلاعوض ،سپاسگزاری از قدرت برتر ، گرفتن تجربه نیرو و امید را به ارمغان میاورد.تصویر: images/smilies/smile.gif