انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 12- تا چه حد قابل اعتمادم؟ آیا صورت حسابهایم را می پردازم؟ آیا وقت شناس هستم؟ آ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
12- تا چه حد قابل اعتمادم؟ آیا صورت حسابهایم را می پردازم؟ آیا وقت شناس هستم؟ آیا به تعهداتی که دارم پایبند هستم؟ آیا در شغل خود احساس مسئولیت می کنم؟ تا چه دوستان و خانواده ام به من وابسته هستند؟
همیشه سعی میکنم رازدار باشم ، قابل اطمینان باشم، افکار منفی رو از خودم دور کنم

بله - من چه در گذشته و چه در حال از نظر مالی خوش حساب بودم و همه جا اعتبار داشتم و همیشه سعی میکردم از کسی پول قرض نگیرم و متکی به درآمد خودم باشم اگر هم وامی میگرفتم قسط هایم را به موقع پرداخت میکردم

قبلا که برای خودم هیچ وقت، وقت نداشتم به خودم بهاء نمیدادم ولی برای دیگران چرا همیشه وقت داشتم الانم همیشه سعی میکنم به قرارام به موقع برسم فقط یه کم بعضی موقع ها نقص تنبلی میاد سراغم ، که دعا میکنم اونم روز به روز کم رنگ بشه

بله همیشه دوست دارم فرد متعهدی باشم قبلا کم و بیش تعهداتم زیر پا میذاشتم ولی امروزه دوست دارم فرد مسئولیت پذیری باشم

سعی می کنم که قابل اعتماد باشم و شرط گمنامی رادربرنامه حفظ کنم ولی به راز دار بودن اعتقادی ندارم زیرا به این جمله که انسانها به اندازه رازهای درونشان بیمارهستند اعتقاد دارم وهمین رازهای درونی بود که مارا بیمارکرد انسان از نیروی خداوندی سرچشمه گرفته و دارای خصائل انسانیست ٬  خطاهای که از او سرزده به خودش دردرجه اول صدمه زده وبعد به دیگران برای اینکه او احساس میکرد رازهای دارد که باید دردرونش تاابد مخفی بماند حال درصورتیکه این رازهاوی رابیمارکرده است و درقدم چهارما قراراست به آنها اقرارکنیم وباعث آرامش و درونی بدون رنجش وکینه نسبت به دیگران باشیم ما درک کردیم ترسها و عدم اعتماد به نفسمان باعث شد وقتیکه رنجشی پیداکردیم بافرد مورد نظربلافاصله راجع به مشکل حرف نزنیم و مشکل همینطور لاینحل در درو ن ما تلنبار شد پس امروز من دیگر از متد وروش قبلی ام پیروی نمی کنم . وقت شناسی و تعهد برایم خیلی مهم است درمورد دیگران هم به اندازه کافی صبرمیکنم ولی بعد باید مشکل حل بشود وفرد مورد نظرکه بامن قراردارد بااحترام گذاشتن به وقت و شرایط من رعایت کامل وقت شناسی رابکند . سعی میکنم همیشه تعهداتی رابعهده بگیرم که بتوانم انجام دهم وبله به تعهدم عمل میکنم . من در شغل ووظایف خودم خیلی متعهد هستم و با مسئولیت کامل آنها را انجام میدهم .خوب سابق خیلی ولی امروز  ما حدومرزهامون باهم مشخصه وکسی مسئولیت کار کس دیگررابعهده نمیگیرد .
   -در این مقطع از زمان ،احساس می کنم بر مبنای اصول حرکت میکنم و شخص قابل اعتمادی برای اطرافیانم می توانم باشم  -بله صورت حسابهایی که مسئولیتشان ب من بوده،همیشه به موقع پرداخت شده،  -وقت شناسی یعنی احترام گذاشتن به شخصیت خود،ولی متاسفانه به علت تداخل کارها بعضی مواقع این وقت ها ،کمی به تاخیر روبرو می شوند  -بطور جدی و مصمم به تعهداتم عمل میکنم  شدیداَ ،  در حال حاضر این وابستگی کم رنگ شده،اما در گذشته پایبندی،مسئولیت ووابستگی با هم آمیخته بودنند و بدون حدومرز پیش میرفت وهر روز توقع ورنجش ،بیشتر،اما امروز هر کدام از این مفاهیم معنای بخصوصی برایم پیدا کرده اندومن هم انسان متفاوتی شده ام