انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 15- تا چه حد قابل احترام هستم؟آیا از وسایل خودم و دیگران مراقبت می کنم؟ آیا به
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
15- تا چه حد قابل احترام هستم؟آیا از وسایل خودم و دیگران مراقبت می کنم؟ آیا به قانون احترام می گذارم؟
من امروز در جلسات یاد گرفتم که اگر خودم به خودم احترام بذارم دیگران نیز به من احترام میذارن - در گذشته فکر میکردم اگه به مردم احترام بیشتری بذارم اونا هم به من احترام میذارن ولی الان یاد گرفتم بعضی از افراد بیمارن و هر چی بهشون احترام میذاری اصلا متوجه نمیشن و خودم نیز نواقصی دارم که باید در برطرف کردن آنها باشم تا از مردم هم توقع نداشته باشم

بله - مراقبت از وسایل خوبه ولی نه به صورت افراطی - ولی مراقبت از وسایل یعنی احترام به نعمت های خداوند

ممکن است بخشی از قانون را قبول نداشته باشم ولی چون میدونم برای آرامش ما وضع شده بهش احترام میذارم
امروز مراقبت از خودرا فراگرفتم و مرزهای خودم را باز نمیگذارم از طرفی مرزهای دیگران رو رعایت میکنم پس وقتی بادیگران بادیده احترام رفتارمیکنم اونها هم بلعکس بامن همانطور هستند ازوسایل خودم مراقبت میکنم واگر درجایی باشم که بطور مشترک وسایل دیگران هم دراختیارم باشد به همان نسبت از وسایل دیگران هم مراقبت میکنم بخش قانون ورعایت قانون که درنهایت به نفع تک تک آحاد مردم است هرچند که ممکن است من بابخشی از آن موافق هم نباشم بحثی است که درسنتها بطورکامل باآن آشنامیشویم ومن باکمال میل به قانون احترام می گذارم و درهمه جاقانون را رعایت می کنم .