انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 9- آیا مایل هستم فهرستی از صفاتم را دسته بندی کنم، چیزهایی که می توانم اعتراف
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
9- آیا مایل هستم فهرستی از صفاتم را دسته بندی کنم، چیزهایی که می توانم اعتراف کنم چیزهایی که ممکن است آنها را اعتراف کنم و دسته ای که هرگز قادر نخواهم بود اعتراف کنم و سپس با دسته ای که می توانم اعتراف کنم، شروع کنم؟
راستش منچنین تقسیم بندی نکردم و انقدر قدمهای قبلی را مرور کرده بودم که بلافاصله پس از نوشتن کارکرد قدم چهارم انها را در قدم ۵ اقرار کردم فقط در طی این سالها چند مطلب را که نمیتوانستم به رهنمایم بگویم با شخص دیگری صحبت و نقش خودم را در ان موارد پیدا کردم' خوبی برنامه بهبودی همین بود و هست که اسان است اما عملی.به من گفته شده بود اگر مساله خاصی را نمیتوانید ه راهنمایتان بگویید میتوانید با شخص دیگری در میان بگذارید اما بهتر است کسی باشد که مشکل شما را درک کند و شما یا او از این اقرار صدمه نبینید
به نظرمن این لیست درتمام طول عمرمن ادامه داره ومن میتونم به لیست اضافه کنم ومشارکتش کنم الان باحوصله وپذیرش شرایط کنونی خودم از کوچک شروع میکنم و باتوکل به خدا وکمک راهنما جلو میرم بقیه مسیرخود بخود برای من هموار میشه باید فقط آرامش خودم را حفظ کنم و ترسهام را آرام ٬آرام کناربزنم .