انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 18- چه چیزی مانع اعتماد کردن من به دیگران می شود؟ آیا می توانم این ترسها را با
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
18- چه چیزی مانع اعتماد کردن من به دیگران می شود؟ آیا می توانم این ترسها را با کس دیگری در میان بگذارم؟
تجربیاتی که از قبل داشتم اینطوری بود که هر بار به کسی اعتماد میکردم صدمه میخوردم!یا رازم را فاش میکرد و یا به محض اینکه با ان شخص اختلاف پیدا میکردم از او توسری میخوردم و یا مشکل مرا متوجه نمیشد و فقط نصیحتم میکرد! اما پس از قرار گرفتن در برنامه متوجه شدم قرار نیست من به تمام مردم دنیا اعتماد کنم و فقط به راهنمایم باید اعتماد کامل انهم در چارچوب برنامه داشته باشم و اعتماد به بقیه در حد نسبیبا شرایط خودش میباشد
: سوال 18 _ قدم پنجم الانان یکی از بزرگترین عوامل ترسها ی من هستش بخصوص که اگرمن شهری کوچک باشم وبترسم که گمنامیم شکسته بشه و باعث فاجعه وآبروریزی درحضور فامیل و آشنایان و همشهریها بشه و اینکه خدای ناکرده کارهای انجام داده باشم که باشکستن این گمنامی باعث بشه که همسرم به خیلی از مسائلی که من تابه امروز لاپوشانی کرده بودم پی ببره وزندگیم متلاشی بشه که این متاسفانه دربعضی موارد تحقق پیداکرده به همین دلیل اکثرمواقع انسان متاسفانه شاهد این هست که خیلی ها این قدمهاراناقص انجام میدن وهنوز زندگیشان دچار تشدد وناآرامی است مثل مریضی که خدا نکرده عمل جراحی کرده باشد که یا کامل نباشه وبصورت ناقص انجام شده باشه که دچار عفونت ویاخونریزی داخلی وهزار عواقب دیگه میشه یااینکه خدای ناکرده دکتر چیزی درشکم مریض جا بگذار که منظورم این هست این ترسها وخدای ناکرده به تحقق رسیدنشان نه تنها حال مارو خوب نمیکنه بلکه روز به روز بدترمیشه چرا که این اتفاقات نادرهستش وهمیشگی نیست و اغلب در برنامه ما میتوانیم اعتماد کنیم ورها بشویم ودوباره ذکراین مطلب که اکثرا پزشکان مریضها را درمان میکنند وخیلی نادراتفاق میافته که دریک جراحی ویادرمان دچاراشتباه بشن پس نباید ترس از درصدهای که گاهی پیش میاید مانع بهبودی ما بشود .