انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 27- بعد از اعتراف به خدا چه احساسی داشتم؟ بعد از اعتراف به خودم؟ بعد از اعتراف
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
27- بعد از اعتراف به خدا چه احساسی داشتم؟ بعد از اعتراف به خودم؟ بعد از اعتراف به دیگران؟
بهتر ااست بجای کلمه اعتراف از کلمه اقرار استفاده شود.من بعد از کارکرد قدم 5 حس خوبی داشتم و از بار سنگین احساس گناه ازاد شدم.اما باید بلافاصله اماده کارکرد قدم 6 میشدم...
پس از کارکردن قدم ۵ از اینکه به خدا اقرار کرده بودم حس خوب وسبک شدن داشتم اما حقیقتا در روزهای اول پس از کارکردن قدم ۵ کمی از قضاوت راهنمایم ترس داشتم هر چند که او مرا قضاوت نکرد وحتی مقداری از گذشته دردناک خویش را هم برای من بیان کرد تا من از حس ترس از قضاوت او رها شوم و درمورد اقرار به خودم پس از کارکرد این قدم سعی کردم ادامه زندگیم بنحوی باشد که موردی پیشامد نکند تا من احساسات منفی نسبت به خودم داشته باشم
با اعتراف به خدا احساس رها شدن احساس عشق خوشحالی
بعد از اعتراف به خودم انکارها کنار گذاشته میشه و میتونم همیشه با خودم صادق باشم
بعد از اعتراف به دیگران اعتماد کردن یاد میگیریم، و با غرور و نواقصمون آشنا میشویم

احساس عشق ونیاز به این انسانی که بعنوان راهنما سرراهم قرارگرفته زیراکه تازه اول راه بهبودی هستم من درجاده بهبودی به سمت کمال میروم ولی میدونم که هرگز کامل نمیشم چراکه انسان همواره ناقص بوده وخواهد بود ولی از این که تونستم نقص هام راببینم یعنی شهامت وشانس دیدن اونها را خدای مهربان به من داده به خودم غرور میکنم واز آرامش وعشقی که توزندگیم بوجود آمده لذت میبرم .