انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 20- امروز در زندگی ام چه شواهدی از تمایل نیروی برترم برای کمک به بهبود بخشیدن ر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
20- امروز در زندگی ام چه شواهدی از تمایل نیروی برترم برای کمک به بهبود بخشیدن رفتارهایم می بینم؟ چطور می توانم نقش خودم را ایفا کنم؟
یکی از بزرگترین علایمی که درخودم می بینم حضور آرامش درزندگیم هست یعنی اینکه من در گذشته اصلا صبرکردن را بلدنبودم امروز انسان صبوری شدم یعنی صبر را آموختم واین از حضور نیروی برتر وتمایل او به بهبود بخشیدن درزندگی من است آموختم که عشق بدم یعنی عشق بی توقع از کسی انتظار نداشته باشم حضور روحانی درزندگی من این شهامت را به من داد که خطاهایم راببینم و درصدد تغییر دراعمالم برآیم نقائصم را ببینم ماسکها را از روی چهره بردارم و سعی کنم به خود واقعیم برگردم وتمام اینها بدلیل حضور نیروی برتر در زندگیم ایجاد شده بدون او من هرگز متوجه نقائصم در زندگی نمیشدم ونمی تونستم معنویت را امتحان کنم امروز خوشحالم که شهامت برداشتن این قدمهارا داشته ام و امروز هرجا که توانایی ندارم می پذیرم وفقط سهم ونقش خودراانجام میدم وسعی درظاهرفریبی وخودنمایی وتکرار حرکات گدشته خودراندارم وبقیه را به خدا می سپارم وزندگی درصلح وآرامش می کنم ومی گذارم دیگران هم زندگی کنند.