انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 23- غیر از شعار «رها کن و. به خدا بسپار» چه شعارها و ابزارهایی می تواند در این
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
23- غیر از شعار «رها کن و. به خدا بسپار» چه شعارها و ابزارهایی می تواند در این قدم به من کمک کند؟
فقط برای امروز
زندگی کن و بگذار زندگی کنند
تسلیم شدن
بخشیدن و عدم انتقام
امادگی برای معایب شخصی
رها کردن بارهای گذشته
من خدا نیستم و خدا معایبم را از بین میبرد
تمام زندگیمتا بحال تحت مراقبت اپ بوده پس میتوانم نواقص شخصیتیم را به او بسپارم
عادات کهنه دیرتر از بین میرود
اگر چاله ای بکنم هوا انرا با گرد و خاک پر میکند
معایبم را باید با دارایی‌های وجودیم جایگزین کنم
تنهابا قدرت اراده نمیتوانم نواقصم را کنار بگذارم
برای من غیراز رها کن وبخدا بسپار قبول درست قدم اول دوم که درقدم اول اقرارکردم که درمقابل معتاد عاجزم واختیارزندگی از دستم خارج شده است برایم بسیا ر سخت بود که بپذیرم قدم دوم ایمان آوردم که یک نیروی تواناتر از خودم می تونه سلامت عقل رابه من بازگردانداز همه مهمتردرابن میان دعای آرامش بود ک بافهمیدن مفهومش شهامت تغییر رو به من میداد بعدش تصمیم گیری من بود که اراده زندگیم را به نیرو ی برتراز خودم بسپارم یعنی اراده خودم را قبول ندارم چون از روی نقائصم عمل میکنم قدم چهار حرکت من بسمت این بود که دوباره باتوکل ونیروی ایمان زندگی فاکتوری که عدم حضورش زندگیم را به سمت نابودی برده بود بیابم و باحضور نیروی برترم نقش خودم را درمشکلات وپیچیده گی زندگی ببینم من از شهامت وصداقت خودم کمک گرفتم تابتونم نقش خودم را ببینم درقدم پنجم اقراربه اشتباهاتم به خدا وخودم ویک انسان دیگرکردم ودیگه دلیلی نمیدیدم که این اسرار را بازهم پنهان نگه دارم وبارسنگین گذشته را به زمین بگذارم وبالاخره دراین قدم باطی کردن پنج قدم گذشته و نوشتن وگفتن رنجشهام دراین قدم باید ابن آگاهی را داشته باشم تاازنیروی برتربخوام که نواقصم را مرتفع کنه و بتونم برای امروز زندگی کنم بتونم خسارت نزنم واگه اشتباه کردم وخسارتی وارد شدبلافاصله جبران کنم وبرای خودم کوله بار درست نکنم زندگی کنم وبگذارم که زندگی کنند ودراین را ه ازتمایل ٬ صداقت٬ تسلیم ٬‌ایمان ٬ امید ٬ واعتماد بعنوان پایه بازیابی جوهرانسانی خودم استفاده کنم.