انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 2- من چگونه متواضع هستم؟ چه چیزی می تواند به من در متواضع بودن کمک کند؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
2- من چگونه متواضع هستم؟ چه چیزی می تواند به من در متواضع بودن کمک کند؟
من باقبول نقائص گذشته ام واینکه امروز میخواهم تمام ضعف هایم را باکمک نیروی برترم به قوت تبدیل کنم واز خودم یک چهره مثبت بسازم وباآرامش زندگی کنم واینکه عجز خودم را پذیرفتم وبه این مسئله که من فقط قادرم سهم خودراانجام بدهم وبقیه را به نیروی برترم بسپارم از مسیرراه خداوند کنارمیروم باخودم و اطرافیانم باصلح وصفا زندگی میکنم به شعور دیگران احترام می گذارم ومسئولیت زندگی هیچکس را بعهده نمیگیرم و به دنیا از دریچه صلح وعشق وآشتی می نگرم من ارتباط خودم را باخدای خودم بیشتر می کنم وازراه دعا ونیایش وتوجه به اینکه بعداز کارکرد قدمها چه تعییراتی در من ودرزندگیم ایجادشده و بافراگیری بقیه روند تغییر چقدر زندگی برایم لذت بخش تر می گردد درمسیردعا وارتباط باخداوند سعی کردم که همیشه از زمانی که نقائصم وکوچکترین تابزرگترین مشکلات زندگیم را مطرح کردم صادق باشم واین صداقت سنگ بنای تغییرات ژرفتری درزندگیم شده است وتمام این نیایش که بدون تزویروصادقانه وفقط برای نزدیگی به خداونداست واینکه فقط وفقط برای آرامش من درزندگیم محسوب میشود یکی از ارکان بزرگ فروتنی برای من محسوب میشود .