انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: مشارکت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
یکی از ابزارهایی که جلسات در اختیار ما می گذارد مشارکت است. مشارکت یعنی اینکه شما در مورد خود و احساس و تجربه خود در جلسه صحبت می کنید. مشکل خود را می گویید یا بخاطر اتفاق خوبی که برایتان افتاده در حضور همه خدا را شکر می کنید.

اعلام پاکی خود مشارکت به حساب مب آید

.
سلام دوستان اصغر هستم معتاد امروز شدم 9 سالو 6 ماهو 6 روز
سلام
معین معتاد 5سال6ماه12
سلام دوستان از اینکه در سایت بانیان بهبودی عضو شدم احساس خوبی دارم
سلام
تجربه خودمو در این موضوع بگم
مشارکت اوايل احساس میکردم فقط حرف زدن هستش
فک میکردم اگه من مشارکت نکنم اونروز حالم بد میشه

ولی امروز دید گاهم نسبت به مشارکت تغییر کرده
نشستن سکوت تا سکوت
صحبت کردن
گوش دادن به مشارکت دیگران
تشویق نمودن اصولی
دادن تجربه در قالب موضوع جلسه
حفظ منا فع مشترک----- حضور در فرایندها انتخاباتی---------باطل نکردن عضویت دیگران وقضاوت نکردن-------کمک کردن در تصمیم گیری های گروه----------- در نظر داشتن اینگه من هدف خار ج از برنا مه را با داخل برنا مه اشتباه نگیرم------------- و مهمترین قسمت مشارکتم حمایت سنت هفتم میباشد
بنام خداوندمهربان احمدم معتاد 6سال و3ماه و26روز

سلام دوستان مرسده هستم یک هم وابسته.
از اینکه خداوند یه روز دیگه رو پیش رو م قرار داد ازش بابت امروز سپاسگزارم. امروز شروع خوبی داشتم و پر از انرژی هستم امیدوارم تا پایان روز پر از عشق و انرژی باشم و برای همه دوستان خوبم در بانیان بهبودی ارزوی شادی و ارامش دارم.

مشارکت باید ونبایدهای فراوانی دارد من سعی

میکنم بایدهای مشارکتم رادرجلسات عنوان کنم

و نبایدهایش را با راهنمایم در میان بگذارم...

تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif