انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: سوال چهاردهم قدم اول
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
Heart
14)مفهوم از دست دادن اختیار زندگی چیست؟

براي مفهوم از دست دادن اختيار زندگي بايد اول بايستي فهميد كه زندگي چيست يك قسمت از زندگي خودمان هستيم مثل خانه،خانواده،بهداشت؛وسيله نقليه،كار،روابط با مردم ودر كل هر چيزي كه به در ارتباط است جزيي از زندگي من است وبراي من هيچ كدام از انها خوب نبوده مثلا من ماشينم هميشه كثيف بود واختيار تميز كردن انرا نداشتم من مديريت خوبي براي زندگي نداشتم ودر زندگي هيچ تصميمي را تا به اخر ادامه ندادم مثلا كلاس هاي لاغري مي رفتم رژيم هاي مختلفي مي گرفتم ورزش وكامپيوتر ثبت نام مي كردم ولي تا اخر ادامه نمي دادم وهميشه زود خسته مي شدم به طور مثال:اگر كفش من تميز نباشه اختيارزندگيم از دست خارج شده است ويا حتي اگر يك قاشق در ظرفشويي كثيف باشد يعني اختيار زندگيمان از ذستمان خارج شده است خارج شدن اختيار زندگي يعني بي سر وساماني زندگي وانجام ندادن مسئوليت زندگي.اين سوال مي خواهد به ما بفهماند كه ما بايد ياد بگيريم مشكلاتي كه روزانه پيش مي ايد همهن موقع حل كنيم واز ان فرار نكنيم. مثلا ظرف یا لباسی کثیف می شود همان موقع ان را بشوییم ما نباید کارها و مشکلات را روی هم انباشته کنیم اگر مشکلات روی هم انباشته شود ما دوباره برمیگردیم سر جای اولمانHeartHeartHeart