انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: یارب مددی کن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
به نام خالق هستی بخش
پروردگارا تورا سپاس خداوندا توراسپاس که من امروز را باچشمانم می بینم امروز تورا سپاس می گویم که دوباره فرصت حرف زدن رابه من دادید واین قدرت رادادید تابتوانم صدای عزیزانم را بشنوم
عزیزانی که هر روز باکلامم ازارشان می دهم شاید به من لبخند بزنند اما نگرانی در چشمان زیبایشان دو دو می کند
بعضی روزها فراموش می کنم که بودنم یا نبودنم به من تنها ربط ندارد امروز کودکم می گفت به هر چه فکر کنی اتفاق می افتد پس به چیز های خوب فکر کن
من به چیز های خوب فکر می کنم اما قدرت منفی ها زیاداست من وقتی درد دارم بگم خوبم عالی ....
سر در گم وپریشانم مرز بین خوب وبد برایم گم شده
مفهوم خوب هستم دروغین شده انقدر دل تنگ هستم که نمی دونم چه کار کنم مدام سپاس میگم برای بودنم اما توی دلم می گم وای خدایا اخر کار من چیه.....
واقعیت امر اینه که من از مرگ می ترسم من از تنها گذاشتن فرزندانم می ترسم خدایا دلم را قرص ومحکم کن مهربانا ایمانم را قوی کن یارب یاریم ده تا ارام وقرار گیرم واین قدر خود ازاری نکنم
مهربانم کلامت ونفس گرمت رابه وجودم وزندگیم بدم من محتاج عشق اختصاصی شما هستم -
دوستت دارم با تمام وجودم
در هیاهوی زندگی دریافتم چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالیکه گویی ایستاده بودم !
چه غصه هایی که فقط به سپیدی مویم حاصل شد در حالیکه قصه کودکانه اى بیش نبود !
دریافتم کسی هست که اگر بخواهد میشود و اگر نخواهد نمی شود !
به همین سادگی …
سلام خدا جونمامروز یه مطلبی خوندم راجب خودکشیوقتی اونوخوندم یاد خودم افتادمیاد اون لحظه هایی که منم بخودکشی فکر میکردمو از همه بیشتر رو اون مدلش که پریدن جلوی مترو بوداما خدا جونموقتی فکر میکنم میبینم وقتایی به خودکشی فکر میکنم که خیلی از تو و محبتت ناامیدممیدونم اشتباه از منهتوکه محبتتو از ادم نمیگیریتوکه با بنده هات قهر نمیکنیاین ماییم که خودخواهیم و با کوچکترین سختی باهات قهر میکنیماخه شنیدم که تو گفتی من به بنده خودم مهربانتر از مادرم به بچه خودشخدا جونمیعنی منوهم دوست داریمنوبا اینهمه گناه؟خدایا میگن تو زود میبخشیراست میگن؟البته وقتی فکر میکنم میبینم توخیلی جاها میتونستی منو رسوا کنیو مچمو سر بزنگا بگیری...با غیبت، با دروغ، با تهمت، با بی انصافی،وقتایی که میتونستم دست کسی رو بگیرم اما نگرفتم،وقتایی که میتونستم درد کسی روگوش بدم اما ندادم، وقتایی که میتونستم دل کسی رو نشکنم اما شکوندم،شاید وقتایی که میتونستم مادر خوبی باشم و شاید نبودم، یا وقتایی که میتونستم همسر خوبی باشم اما نبودم......اما چشم پوشی کردی و ندیده گرفتیو گذشتیحتی با خواهش و التماس من که گفتم خدایا ندیده بگیر و بگذر و به فرشته هاتم بگو ننویسن توهم گذشتی خدایا میدونم با همه بدی من تو خیلی خوبی و خیلی دوستم داری...با وجود اینکه من خیلی وقتا لجبازی کردم باهات و نافرمانیتو کردم و هزار تا ناشکریاما تو بازم خیلی نعمت بهم دادیکه مهمترینش نعمت سلامتیهخدا جونمخیلی دوستت دارمخدا جونم خودکشی هم گناه کبیره هست نه؟با خودکشی بزرگتر ین گناه رو میکنم؟شاید اگه بمونم بتونم طلب بخشش کنمو حتی گناهای کبیرمو جبران کنم و تو ببخشیاما اگه اخرین گناه کبیره رو بکنم یعنی خودمو بکشم،اونوقت دیگه برای همیشه تو اتیش خشمت میسوزمنه؟نه خدا جونم نمیخوامنمیخوام ناراحتت کنمنمیخوام ازم ناامید بشی و جلوی فرشته هات شرمنده بشیو خجالت بکشی ازین بنده ای که خلق کردی و روح خودتو تو وجودش دمیدی... 
[تصویر:  %D9%86%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%AE%D8%AF%D8...%D9%86.jpg]
من باید باشم و نشون بدم که روح خودتمخدا جونم ازت معذرت میخوام...بخاطر همه گناهام و بخاطر همین فکر خودکشی که شیطون تو سرم میندازه...بخاطر اینکه به شیطون اجازه همچین کاری رومیدم ازت معذرت میخوامخدا جونم میدونم خیلی دوست بیوفایی هستممیگم عاشقتم اما عاشق که انقدر بیوفا نمیشهخیلی وقته برات ننوشتمخیلی وقته باهات حرف نزدممعذرت میخواممممممممممممممخدا جونم اما خودت میدونی همیشه تو قلبم بودی و هستیهمیشه دوستت داشتم و دارمهیچوقتم  دلم نمیخواسته باهات لجبازی کنمولی خدا جونم چه کنم گاهی خیلی ضعیف میشمخدا جونم یه گله کوچیک ازت دارمچرا منکه اینهمه التماست میکنم وهمیشه تو دعاهام میگم که خدایا شیطونو ازم دور کنچرا به شیطون اجازه میدی بهم نزدیک بشهخدایا کمکم کنکمکم کن قوی بشم و بتونم جلوی شیطون نفسم مقاومت کنمخدایا .... درد دلامو نمیتونم همشو بروی کاغذ بیارمولی خودت از دلم خبر داریمیدونم خیلی وقتاش خودم مقصرماما خدایا تو خودت کمکم کندستمو رها نکنبهم نیرو بدهکه بتونم بنده خوبی برات باشمکه به وجودم افتخار کنینه مایه خجالتت باشم جلوی فرشته هاتخدایا میخوام بنده قوی ای باشمکمکم کن و دستموبگیرخدا جونم با همه وجودم دوستت دارمممممممممممممم...........

خدای خوبم :

امروز را به تو می سپارم ...
لطفا نا امیدی دیروزم را دور کن ...
به من کمک کن تا آنچه را سبب درد و رنجم شده است و آنچه محدود و محصورم میکند را ببخشم ...!!

به من کمک کن تا دوباره شروع کنم ...
پروردگارا به زندگیم برکت ببخش و ذهنم را روشن کن ...
روزی را که پیش رو دارم به تو می سپارم ...!!

لطفا به هر کس و هر موقعیتی که با آن روبرو میشوم برکت ببخش ...

از من انسانی بساز که خودت میخواهی ...!! تا کاری را انجام دهم که تو میخواهی...!!

خدای مهربانم به درون قلبم نفوذ کن و همه ی خشم , ترس و درد درونم را دور کن ..!

روحم را جانی تازه ببخش و ذهنم را آزاد کن ..!

خدایا برای امروز از تو متشکرم ...

آمین یا رب العالمین ...