انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: برداشت قدم دهم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
برداشت قدم۱۰

باتشکر از خداوند بخاطر یک روز پاک

همین امروز که راجع به قدم ده قرار شد بنویسم اتفاقی افتاد که شاید باز به من کارایی این قدم را برای هزارمین بار نشان داد .من یک مشکل حقوقی دارم وبخاطر کارهای گذشته هنوز در زندگیم سایه انداخته که البته بیاری خداوند در شرف حل شدن است.از طرف دادگاه به من زنگ زدند.من برای لحظه ای بهم ریختم وچنان دچار احساس یاس.پوچی وناامیدی شدم که همه اصول را داشتم فراموش میکردم.ولی سریعا به سراغ تراز ده رفتم وان را نوشتم .متوجه احساساتم وفعالیت بیماریم شدم وتونستم رفتار اصولی را پیدا کنم واز دوباره به مسیر بهبودی برگردم ونقش خودم را که در اوردم متوجه شدم که این واقعیت زندگی من است ومن باید طیق اقداماتی که قبلا انجام دادم پیگیر مسئله بشوم .واین فکر که فاجعه ای رخ داده از سرم بیرون رفت. در واقع قدم ده به من کمک میکند که از شدت دردهایم واثرات مخربش کاسته شود . بیماریم چون ناشناخته ولاعلاج است به طرق مختلف در من اثر میگذارد .قدم ده پا لایشگاه رفتارهای مخرب واحساسات بد است وبه من کمک میکند بطرف رفتار سالم حرکت کمنم درواقع با صداقت با خود در این قدم یاد میگرم که در برخورد با دیگران از اصول روحانی نهفته در قدمها استفاده کنم ودر ادامه اعلام حضور در قدم نهم رفتارهای مطابق اصول وعرف جامعه داشته باشم.یکی دیگر از مزایای قدم دهم شناخت قابلیتهایم است ومرا متوجه تغییراتی که در اثر استفاده از اصول بهبودی در زندگیم اتفاق می افتد میکند.قدم دهم شاه کلید بهبودی من است چون تمام قدمها را در برمیگیرد .

برداشتش یعنی پیدا کردن تعادل وتناسب یعنی هر شب با فروتنی تراز زدن با کارهای روزانه رویرو شدن و پی بردن با نواقص که فرداش اون ها رو انجام ندادن بسیار زیبا و قشنگ میشه که د را ه اصول باش
ممنون سهراب عزیز---از نوشته ات لذت بردم ---من تو جلسه که هستم تصمیم میگرم از امشب تراز 10 بنویسم اما این کار رو انجام نمیدم لطفا اگر تجربه ای تو این مورد خاص داری بگو---شاد باشیHeart

تراز قدم از روي کردار انسان ميايد ولي بعضي مواقع اين منم که کردارم نا ميزون ميشه چطوري از جاي که در هفته جلساتم کم رنگ وکارهاي روزانه مثل دعا .نشريات .تماس .ووووووووووبايد انجام دهم ايا مي دهم .اگر انجام نميدهم پس اصول رادنبال نمي کنم وهمش شعار ميدم انجاست که روبرو شدن باتراز يک مقداري سخت و ترس اور مي شود چون نواقص سد راه من مي شود
(2014-01-30، 07:46 )'meshki' نوشته است: [ -> ]سلام.تشکر ازتجربه شما دوست عزیز نتونستم سپاس بزنم اینجانوشتم لطفا درسایت تاریخ شمسی بگذارید چون کم سواد هستم تازه دارم بارایانه کار میکنم