انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 5-آیا من در گروه خود سعی می کنم همیشه آرام کننده و آشتی دهنده باشم ویا تفرقه انداز؟ و
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

5-آیا من در گروه خود سعی می کنم همیشه آرام کننده و آشتی دهنده باشم ویا تفرقه انداز؟

.
سعی می کنم اشتی دهنده باشم-گاهی از دیگر اعضا غیبت میکنم و دیگران را کنترل میکنم که همین امر باعث میشود از دیگران رنجش بگیرم و یا بعضی را شخصیت قرار دهم و اعضای گروه از دید اتحاد برای من خارج شوند
و از یک دید محدود به آنها بنگرم
مفهوم این سوال این است که ما باید با همه اعضا با سلیقه و نژادهای مختلف یک جور برخورد کنیم و همیشه تعادل را برای ارتباط گذاشتن حفظ کنیم و نگذاریم بین اعضا تفرقه بیفتد
مشخص است که باید ارام کننده باشم مخصوصا وقتی سن پاکی بیشتری داشته باشم' سنتها برای ایراد گرفتن از خدمتگذاران نیست بلکه برای همکاری با انان است و برای دوستی بیشتر اعضا با هم' در سنت دهم هم به این موضوع اشاره شده است
باید آشتی دهنده باشم و در کل دوست دارم که در هر گروهی که هستم اعضا با هم یکدل و همجهت باشند و سر لوحه اصلیشان بهبودی ، دوستس وعشق بلا عوض وو در کل خدمت کردن باشد.