انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 2)آیا می خواهم تسلیم این تصور باشم که من میتوانم احساس افسردگی شدید را تغییر دهم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
Heart
2)آیا می خواهم تسلیم این تصور باشم که من میتوانم احساس افسردگی شدید را تغییر دهم؟

HeartHeartHeart
بسیاری از افراد از پذیرش افسردگی میترسند پذیرش ضعف و نقص در واقع پذیرش ضعیف بودن و ناتوانی است و نکته مهم اینجاست پذیرفتن ضعف یعنی کسب قدرت واقعی.
اعلام عجزو ناتوانی در قدم یک زیر بنای در یافت قدرت واقعی در قدمهای 2و3 است و یعنی ما برای بهبودی افسردگی مان احتیاج به کمک داریم
:بله امروزاعلام میکنم ،عاجزم وتمایل به تغییر دارم
بله.برخلاف تصورات قبلی پذیرش نواقص و تسلیم برنامه بهبودی بودن نشانه ضعف و یا شکست نیست.من قابلیت تغییر کردن را دارم مهم اینست که تلاش کنم و به خدا بسپارم و با قطار بهبودی حرکت کنم.بهبودی مراقبتهای خاص خود را میطلبد که من میبایست انجام دهم
اره تسلیم هستم
من این سوال اینجورجواب میدهم اگه به تنهایی وخودم باشم نه نمیتونم اما اگه با گروه وکارکدقدم اصول برنامه باشدتسلیم این تصور میشوم وایمان هم دارم این اتفاق درزندگیم می افتد.
من تسلیم افسردگی خود هستم من پذیرش میکنم که ادم افسرده ای هستم من در مقابل افسردگی عاجز هستم من به این نتیجه رسیده ام افسردگی من رو به یاس و انزوا میکشد و از بین میبرد من تمایل دارم که از افسردگی نجات پیدا کنم و گرنه من رو از بین میبرد