انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 7- اگر من سعي كنم عوض كردن شخص الكلي و يا ديگران را متوقف كنم، چه اتفاقي مي‌افتد؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
7- اگر من سعي كنم عوض كردن شخص الكلي و يا ديگران را متوقف كنم، چه اتفاقي مي‌افتد؟
 من همیشه فکرمیکردم که اگه من دست از کنترل بردارم همه چیز از بین می ره وقتی که اولین بار تو برنامه شنیدم رها کن وبخدا بسپار بیشتر به نظرم میامد که آدمهای که این حرفها رامیزنن مگرسلامت عقل ندارند این مدت که من سعی میکردم که همه چیز را کنترل کنم نتیجه این بود وای بحال روزی که رها کنم ولی وقتی که دیدم بامقاومت من روی اعمال وافکار قدیمی اوضاع بهتر نشد که بلکه بدترراهی جز رها کردن نداشتم چرا که روحا وجسما بیمارشده بودم وبعد از این که همه چیزرا به خدا سپردم با تعجب متوجه شدم که شرایط روز به روز بهتر وعادی تر میشود ودر نتیجه آرامش از دست رفته آرام آرام دوباره باز میگردد خداراشکردرهمین زمان بود که متوجه شدم که من سلامت عقل خود را باید دوباره بازیابم .

وقتی دست از کنترل و توجه به مصرف کنندم بر دارم خیلی راحتر میتونم خود درونم رو بشناسم که تو این سالیان زندگی فراموش شده بود میتونم روی بهبودی خودم کار کنم به آرامشی که سالها نداشتم برسم