انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: ترس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
تنها علاج ترسهای خودمحورانه ما دادن و گرفتن عشق بدون شرط میباشد نیازی که بشر امروز سخت محتاج آن است و بشدت از آن دور شده است و آنرا در سرابهای مصرف در سراشیبی سرخوردگی و یاس میجوید
«چراغ راه سعادت» شاد بودن از زندگی، بدان خاطر که امکان می دهد عشق بورزید و کار کنید و بازی کنید و به ستارگان چشم بدوزید، خشنود بودن از داشته ها و خشنود نبودن از خویشتن تا حصول اطمینان به اینکه بهترین کوشش خود را به جای آورده اید، بیزار نبودن از هیچ چیز در جهان مگر دروغ و سستی و نترسیدن از هیچ چیز مگر ترس، به فرمان ستایشها و آفرینهای خویش بودن و از فرمان نفرتهای خویش سرباز زدن، طمع در هیچ متاع همسایه نکردن مگر در محبت قلبی او و ملایمت و مهربانی در رفتارش، یاد دشمنان به فراموشی سپردن و دوستان را به خاطر داشتن، تا حد امکان در کوه و دشت و صحرای خدواند به سر بردن، اینهاست چند چراغ کوچک هدایت در راهی که به سوی صلح و آرامش می رود. «هنری جکسن ون دایک» (1852 -1933) ترجمه دکتر الهی قمشه ای برگرفته از کتاب « در قلمرو زرین»
ترس از کودکی درنهاد انسان نهفته است ومی بایستی هم باشد چرا که اگرعامل ترس را دروجودمان نداشته باشیم مطمئنا به زودی زود از بین خواهیم رفت تمام صفات انسانی که دردرون داریم لازمه زندگی بشریست ولی بشرط اینکه درتعادل باشد بسیاری از ترسهای ما ساختگی ایست یابهتراست صحیح تر بگویم اسم قلابی ترس که هما ن اضطراب ونگرانی هایست که ما دردرون خود پرورش میدهیم بخاطرافکارمنفی که از کودکی به ما آموخته شده و حدس و تصوراتی که واقعی نیستن پس به اینگونه ترسها هم بهتره که اسم ترسهای غیرواقعی را بدهیم تنهاراه مقابله بااین ترسهای غیرواقعی که ساخته ذهن وتصورات ماست این است که باید عینک بدبینی را کنارگذاشته وبه دنیا وشرایط زندگی مثبت نگاه کنیم وسعی کنیم که در دل این ترسها برویم و آرام آرام باتغییرروش زندگی آنها را از زندگیمان خارج کنیم ومطمئن باشیم جایی که ترس از دربیرون میرود آرامش وعشق جایگزین میشود چون اولین دلیل وابسته بودن ما وکنترل افرادی که درزندگیمان حضور دارند ودوستشان داریم ترس است .
اشخاصی که نمی توانند دیگران را ببخشند، پلهائی را که باید از آن عبور کنند، خراب می نمایند
به تجربه من بیماری اعتیاد و وابستگی3 ضلع دارد.رنجش و ترس و شهوت.ترس ناشی از کمبود ایمان من نسبت به خداست.دلیل ترسهای من اینست که من فراموش میکنم خدایی هست که خیلی بهتر از من این جهان را هدایت میکند.
معرفی سایت های بازی انفجار، بازی های کازینویی و مجازی
در این مقاله قصد داریم به معرفی سایت های پیش بینی ورزشی و بازی های کازینویی و آموزش بازی انفجار بپردازیم؛ پس با ما همراه باشید. در ادامه به این سوال اساسی خواهیم پرداخت. آیا سایت های شرط بندی و بازی انفجار قابل اعتماد هستند؟
سوالات فرعی دیگری هم در ارتباط با سایت های بازی انفجار توسط کاربران مطرح می شود که شامل موارد زیر هستند. با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را پیدا کنید:
قبل از شروع شرط بندی ورزشی در سایت های بت باید بتوانید به این سوالات پاسخ دهید:
  • کدام رشته های ورزشی در این سایت بت ارائه می شوند؟
  • کدام بازی های کازینویی در این سایت بت ارائه می شوند؟
  • روش های شارژ حساب کاربری در این سایت های شرط بندی چیست؟
  • آیا این سایت ها درگاه مستقیم بانکی دارند؟
  • آیا از واریز آنی وجه پشتیبانی می کنند؟
  • آیا سایت بازی انفجار که قصد بازی در آن را دارم سایت معتبری است؟
[تصویر:  %D8%B4%D8%B1%D8%B7_%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB...%DB%8C.jpg] 
شرط بندی زنده فوتبال چگونه است؟
در بعضی از سایت های شرط بندی و بازی انفجار، که نماینده سایت های شرط بندی بین المللی هستند؛ کاربران می توانند در زمان پخش زنده مسابقات ورزشی به شرط بندی روی آنها بپردازند.
امکان شرط بندی تکی و میکس بر روی مسابقات ورزشی برای کاربران سایت های شرط بندی ورزشی وجود دارد.