انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: بهبودی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بهبودی ادامه دارد به شرطي که من تمام اصول برنامه را انجام دهم و فقط برای امروز زندگی کنم
سلام دوستان عزیز
تولد 5سالگی saبانوان اصفهان در تاریخ 92/10/19روز پنج شنبه در جلسه بانوان شهر اصفهان برگزار می شود
از دوستان خواهشمندم در صورت تمایل برای شرکت در این مراسم در یک ایمیل خصوصی به بنده اطلاع دهند.....منتظر حضور همدردان عزیز هستیم
لازم به ذکر است برای دوستانی که از خارج از شهر اصفهان تشریف میاورند مکان برای اسکان تدارک دیده شده...
پاک و شاد باشد....
زمانیکه ما پذیرفتیم شهوت مشکل اصلی مان است و رفتارهای شهوانی ما پیامدهای جانبی شهوت بودند می بایست این فکر را که ما هم می توانیم به شهوت اجازه دهیم در ذهنمان به حیات خود ادامه دهد و در همان حین نیز می توانیم رفتارهای ناپسند جنسی خود را متوقف کنیم کنار بگذاریم. این قاعده غیرقابل اجتناب بود. برای توقف رفتارهای مخرب جنسی خود می بایست شهوت از بین می رفت.
ما متوجه شدیم که بدون حمایت انجمن و معتادان جنسی دیگر نمی توانستیم بهبودی موفقیت آمیزی داشته باشیم ما آموختیم که می بایست در ابتدا شهوترانی جنسی خود را با همه اشکالش متوقف کنیم و یک راه حل روحانی را جستجو می کردیم.که در ابتدا می بایست شخصیت خود را مورد بررسی قرار دهیم و بدنبال تغییر الگوهای رفتارری باشیم که باعث پناه بردن ما به خیالپردازی و بی نزاکتی جنسی شدند...
قسمتی از کتاب قدم در عمل (جلد اول)
برنامه اس ای یک برنامه نصفه و نیمه نیست.این برنامه میبایست کامل انجام شود.اینطور نیست که فقط با داشتن راهنما و یا فقط با یک تماس تلفنی بتوان هوشیار بود.
این برنامه نیاز به عملکرد واقعی دارد.شرکت در جلسات بهبودی.تماس با راهنما خدمت تماس با سایر اعضا و غیره.
من مدتی فقط با یک تماس میخواستم برنامه را انجام دهم اما ممکن نشد.