انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: دعا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دعا ومراقبه از قدم سوم شروع مي شود ودر قدم يازدهم به اوج خود ميرسد انجاست که تفوت بهبرودي ولذت مراقبه کردن بايک نیروی برتر معلوم ميشود اما اگر بخواهیم
فقط برای امروز- شهوت رانی نمی کنم و می خواهم با چشمان خود هستی را بنگرم.
فقط برای امروز- بیماری ام و عجز در برابر انرا می پذیرم . سعی خواهم کرد که هیچ اقدامی را تحت تاثیر این بیماری انجام ندهم .

فقط برای امروز-با اگاهی به اینکه بهبودی ام به یکباره حاصل نمی شود . می کوشم تمرینات مثبت هوشیارانه را در راس همه کارهایم قرار دهم .

فقط برای امروز-با عشق ارتباطم با دیگران را بهتر خواهم کرد . گذشت را تمرین می کنم و به مرور درونم را از نیات . احساسات و افکار مخرب پاک می کنم

فقط برای امروز- عشق را در برابر نفرت.بخشش را در برابر رنجش . شهامت را در برابر ترس . درک را در برابر توقع. صداقت را در برابر انکار به کار می گیرم و احساس رهایی و ازادی را جایگزین احساس محرومیت می کنم .

فقط برای امروز- از تسلیم شدن نمی هراسم . تسلیم می شوم و تصمیم می گیرم کاملا تسلیم زندگی کنم . پیوسته به یاد خواهم داشت که وسوسه . درد . ترس و بی قراری ها ماندگار نخواهند بود .

فقط برای امروز - اعتماد به وجود و قدرت نیروی برتر به جای مسکن مخرب شهوت مرا تسکین می دهد.

فقط برای امروز- بازگشت به خانه را جشن می گیرم و برای سپاسگزاری از این لطف بیکران به انها که نیازمند من هستند .یاری خواهم رساند.

فقط برای امروز- فراموش نخواهم کرد که نیروی برتر کاری برای من انجام داده که خود هرگز قادر به انجام ان نبود ه ام

خداوندااا
خدایا ؛شاید کمترین چیزی که به ما دادی صبر است وبیشترین چیزی هم که از ما می خوای باز هم صبر است .............
خدایا ما آدم های بی تحملی هستیم صبر وتحملم هم یاد مان بده..
(2014-05-06، 07:01 )'Rzh' نوشته است: [ -> ]فقط برای امروز- شهوت رانی نمی کنم و می خواهم با چشمان خود هستی را بنگرم.
فقط برای امروز- بیماری ام و عجز در برابر انرا می پذیرم . سعی خواهم کرد که هیچ اقدامی را تحت تاثیر این بیماری انجام ندهم .

فقط برای امروز-با اگاهی به اینکه بهبودی ام به یکباره حاصل نمی شود . می کوشم تمرینات مثبت هوشیارانه را در راس همه کارهایم قرار دهم .

فقط برای امروز-با عشق ارتباطم با دیگران را بهتر خواهم کرد . گذشت را تمرین می کنم و به مرور درونم را از نیات . احساسات و افکار مخرب پاک می کنم

فقط برای امروز- عشق را در برابر نفرت.بخشش را در برابر رنجش . شهامت را در برابر ترس . درک را در برابر توقع. صداقت را در برابر انکار به کار می گیرم و احساس رهایی و ازادی را جایگزین احساس محرومیت می کنم .

فقط برای امروز- از تسلیم شدن نمی هراسم . تسلیم می شوم و تصمیم می گیرم کاملا تسلیم زندگی کنم . پیوسته به یاد خواهم داشت که وسوسه . درد . ترس و بی قراری ها ماندگار نخواهند بود .

فقط برای امروز - اعتماد به وجود و قدرت نیروی برتر به جای مسکن مخرب شهوت مرا تسکین می دهد.

فقط برای امروز- بازگشت به خانه را جشن می گیرم و برای سپاسگزاری از این لطف بیکران به انها که نیازمند من هستند .یاری خواهم رساند.

فقط برای امروز- فراموش نخواهم کرد که نیروی برتر کاری برای من انجام داده که خود هرگز قادر به انجام ان نبود ه ام

خداوندا مرا از من رها کن که هیچکس اندازه من مرا اذیت نکرد
خدوندا با توکه باشم تمامدورها نزدیکند و تمامناممکن ها ممکن
[size=9pt]خداوندا.قدرت تو برای شفای من کافیست.از تو میخواهم درون مرا تفتیش کنی.افکارم را بیازمایی.هر چه از تو نیست انها را بردار.تا بتوانم خواست و اراده تو را درک کنم[size=9pt]امین
[تصویر:  924419_8JpithfJ.jpg]
خداوندا
برای همسایه ای که نان مرا ربود،نان
برای دوستی که قلب مرا شکست مهربانی
برای آنکه روح مرا آزرد بخشایش
وبرای خویشتن خویش آگاهی و عشق
می طلبم
الهی آمین
ذره ذره وجودت را بپذیر و دوست داشته باش. خدا برای آفریدن تو سنگ تمام گذاشته است.